Довідка:Як додати новину на Майдан

Матеріал з Maidan Wiki
(Перенаправлено з MaidanRegionNewsHowTo)
Перейти до: навігація, пошук

Увага!!! Сайт Майдан - повністю волонтерський ресурс. Ніхто не отримує грошей за публікації.


Як поставити вашу новину в регіональних відділеннях сайту "Майдан".

Ви можете поставити на Майдан свою новину у регіональному відділенні сайту. Це може бути Ваш коментар події, що відбулась, або анонс події, яка має відбутись у Вашому місті, або просто повідомлення, яке може бути цікавим для інших.

Ваша новина буде поставлена в модераційну чергу і модератор регіональної сторінки отримає повідомлення електронною поштою про те, що Ви запропонували читачам Майдану щось важливе і цікаве. Не соромтесь своїх можливих орфоргафічних помилок - модератор їх виправить. Якщо Ваше повідомлення може викликати зацікавлення у всеукраїнської авдиторії Майдану, воно може з регіональної сторінки перейти і на головну.

Просимо уникати персональних образ у своїх текстах. Тексти з оборотами на зразок "Вітя - дебіл" і "Ганя - курва" не приймаються і ставитись у новини не будуть. Так само не приймається комерційна реклама, оголошення купівлі-продажу, матримоніяльні тощо.

Ви можете доповнити своє повідомлення фотографією невеликої величини (до 500 кБайт, формат *.gif або *.jpg). Ширина максимальна 640 пікселів. Для того, щоб переслати це зображення на Майдан, введіть адресу фото на Вашому комп"ютері у віконце "Attachments: Select a file to attach (from your hard disk)" в нижній частині вікна постановки новини та натисніть кнопку "Надіслати-send file".

Якщо Ви зацікавлені у контактах з регіональними модераторами - залишіть свої контактні дані у спеціально відведеному для цього службовому полі (нижче від основного поля повідомлення).

Громадянські кореспонденти, які регулярно надсилають новини, до яких у модераторів немає зауважень, отримують право ставити регіональні новини самостійно.

Будуйте Майдан навколо себе! Не чекайте, що політики змінять Ваше життя - активно змінюйте його самі - разом з Майданом!


Залишається додати технічну вказівку: Ви можете увійти в режим постановки новини таким чином:


Майдан-Крим Натисніть сюди

Майдан-Захід Натисніть сюди (Буковина, Волинь, Закарпаття, Львівщина, Рівненщина, Тернопільщина, Хмельниччина, Італія, Польща, США)

Майдан-Восток Натисніть сюди (Донеччина, Дніпропетровщина, Луганщина, Харківщина)

Майдан-Південь Натисніть сюди (Одещина, Херсонщина, Миколаївщина, Запоріжжя)

Майдан-Центр Натисніть сюди (Вінничина, Житомирщина, Київ, Київщина, Кіровоградщина, Полтавщина, Сумщина, Хмельниччина, Черкащина )

Записки UA_Самашедших Натисніть сюди

а далі все за інструкцією.Блогери можуть записатися до нашої ЖЖ-спільноти супутника Майдану http://community.livejournal.com/maidan_org_ua/ І ставити туди свої новини самі. Найкраще ми додаємо в новини і статті Майдану.