Чиновників до відповідальності за дозвіл на вирубку сотні дерев!

КиївПротест

Майдан-ІНФОРМ: 12-01-2010 20:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1263320826.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Віталій Кличко: Прокуратура має розібратися в діях чиновників, винних у вирубці сотні дерев біля універмагу «Дитячий світ»

Блок Віталія Кличка звернувся до прокуратури міста Києва з вимогою притягти до відповідальності тих чиновників, які дали дозвіл на вирубку сотні дерев навпроти універмагу «Дитячий світ» на Дарниці.

Віталій Кличко вважає, що прокуратура має винести протест на рішення Київради від 24 грудня 2009 року, яким земельна ділянка по вул. Андрія Малишка, 2 була передана товариству з обмеженою відповідальністю «Фірма ГАМІ ЛТД».

«Ситуація з вирубкою дерев на Дарниці є черговим свідченням того, яких величезних масштабів набуло розбазарювання київської землі. Воно йде просто авральними темпами! Адже схожі крищучі ситуації вже виникали і в інших районах міста. Що ж стосується даного випадку, то не було ніякої потреби вирубувати дерева ще й перед самим Новим роком. Ймовірно, такий поспіх викликаний розумінням незаконності власних дій та бажанням якомога швидше і без перешкод прибрати до рук ласий шматок столичної землі», – говорить лідер однойменного Блоку Віталій Кличко.

На його думку, завдяки діям Леоніда Черновецького та його команди Київ все менше нагадує „зелену столицю” Європи й перетворюється на кам’яні джунглі. «Влада вже остаточно перейшла межу допистумого циниізму. Однією рукою чиновники підписують розпорядження про введення штрафів за вирубку дерев, а іншою – самі ж дають дозвіл на це. Ще трохи і замість міста-парку ми скоро матимемо територію, де будуть рости не дерева, а торгові павільйони», – зазначає Віталій Кличко.

Депутатська фракція Блоку Кличка в Київраді закликає підприємців та чиновників не керуватися суто своїми фінансовими інтересами. «Треба думати не лише про гроші, а й про те, яким буде Київ через 10-15 років. Я переконаний, що нова влада, яка буде в Києві, зможе переглянути ті незаконні рішення, які були прийняті командою Черновецького», – вважає Віталій Кличко.

Офіційний сайт Блоку Віталія Кличка
http://klichko.org/

Майдан-ІНФОРМ: 12-01-2010 20:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1263320826.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua