"Систему можна повалити, лише маючи холодну голову"

УкраїнаПротест

Майдан-ІНФОРМ: 03-12-2010 16:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1291385701.html // Версія до друку // // //

Сьогодні в УНІАН відбулася прес-конференція Національної координаційної ради підприємців України. Наводимо головні тези.

Учасники прес-конференції подякували журналістам за медійну підтримку протестних акцій, завдяки чому вдалося "зупинити тиск, прорвати потік негативу, що лився на підприємців, нібито вони винні в усіх негараздах".

Як повідомив Володимир Дорош, вимоги залишаються тими ж самими:

1. "Повне вето" (тобто скасування як такого, в цілому – О.С.) податкового кодексу, відомого як КАТ.

2. Відставка уряду Азарова.

3. Чергові вибори до Верховної Ради України відповідно до Конституції – 27 березня 2011 року.

"На сьогодні протистояння не закінчиться, навпаки, Місто Волі існуватиме в серці кожного громадянина, котрий не хоче, щоб порушувалися його права і свободи".

За даними учасників прес-конференції, вчора під час знесення наметового містечка було затримано 6 осіб, наразі всіх вже відпустили, окрім людини, котра привозила на Майдан продукти (на прізвище Мамедов), він повідомив SMS про своє затримання, але зараз інформації про перебування його у відділках міліції нема.

Андрій Панаєтов повідомив, що 18-го грудня відбудеться розширене засідання Асамблеї, "котре ми вже зараз називаємо з'їздом". Становище на Майдані останніми днями він охарактеризував так "вождей стало столько, що никакого бревна не хватит".

Михайло Свистович (Громадянський рух "Відсіч") привітав народ з перемогою: "все ж таки це перемога. Вперше народ змусив владу відступити."

Водночас він зазначив: "через підписання угодовцями "меморандуму" з владою підприємці вже втратили, адже влада була готова йти на більші поступки".

Також М.Свистович поінформував про вчорашню провокацію з боку "Партії регіонів", з тисячами звезених "майданарбайтерів", котрі масовкою мали висловлювати нібито щастя з приводу прийняття "поправок Януковича" та салюта, організованого регіональним нардепом Надошею. За наявною інформацією, до речі, регіонали розрахувалися далеко не з усіма з завезеними ними людьми.

Щодо подальших планів, Михайло Свистович також наголосив, що вимоги залишаються тими ж самими: "Повне вето. Уряд і Верховна Рада мають піти у небуття".

На запитання щодо акцій 6-го грудня, інформація про яких з'являється в інтернеті, М.Свистович, сказав, що, ймовірна, частина протестувальників вийде у понеділок "на емоціях", "якщо хто хоче йти з Данилюком, ми не перешкоджатимемо, проте це захлинеться, на сьогодні народ не організований, не структурований". Він охарактеризував Данилюка, котрий закликає зараз до такого негайного виходу на Майдан як "політичного провокатора". "Я можу всім бажаючим дати його адресу і номер, але з цією людиною мати справу небезпечно, це може погано закінчиться".

При тому він зазначив, що "з групою Продан ми цивілізовано розійшлися - вони не підтримують вимог відставки уряду та виборів".

<Свистович охарактеризував знесення владою наметів як "дурницю", підкресливши, що "буде треба – ми вийдемо знову, буде набагато більше людей і наметів", водночас пояснивши, що подальша діяльність прийме "нові форми", пов'язані з діяльністю в регіонах, роз'яснювальною роботою, налагодженням організації і комунікації: "ми формуємо горизонтальний громадянський спротив, де не буде не лише одного лідера, але й десяти".

"Ми повернемося на вулиці – пообіцяв Свистович, - ми готуємося до нового наступу. Проте механізм народного спротиву на сьогодні ще не запущено. Якщо зараз вв'язатися у цю бійку, ми її програємо. Треба нарощувати сили. Мети знищення цієї системи, повалення цього режиму можна досягти лише маючи холодну голову" – резюмував він.

****

Внизу – фото (за якість перепрошую) з прес-конференції. На іншому – плакат "Відсічі" з вимогою до журналістів належно поставитися до слів учасників попередньої прес-конференції, котру проводили там саме, в УНІАН представники угодовської "фракції", котрі без усяких повноважень підписали т.зв. "меморандум"sean

1.jpg
3.jpg

Майдан-ІНФОРМ: 03-12-2010 16:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1291385701.html // Версія до друку // // //

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское правоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua