МАЙДАН

Литвин: парламентські рішення приймаються за межами Верховної Ради України

Поділитися:

В інтерв’ю «5каналу» голова Верховної Ради Володимир Литвин констатував, що на сьогоднішній день у ряді випадків парламентські рішення приймаються не парламентськими фракціями у Верховній Раді, а за її межами.

«Я повинен констатувати, що сьогодні в ряді випадків, не приймають рішення фракції, а рішення приймаються за межами Верховної Ради України, відтак дуже важко досягається діалог», - заявив Литвин.

Вихід з такої ситуації голова Верховної Ради бачить у прийнятті змін до виборчого законодавства, а саме у впровадженні мажоритарної системи виборів Народних депутатів.


«Тому, на моє глибоке переконання, і суспільство і громадська думка повинна все більше концентруватись навколо того, щоб змінити правила формування Вищого законодавчого органу країни. Я дуже хотів би, щоб критична маса настроїв людей підпирала і Верховну Раду і всіх тих, хто впливає рішення Верховної Ради, щодо прийняття закону про вибори на мажоритарній основі. Тоді Верховна рада Буде Верховною Радою, незалежно від того які в неї будуть повноваження», - закликає спікер.

«Влада така, на яку заслуговують люди, кращою вона не буде, вона буде точно такою на яку заслуговують люди, і про це треба говорити правду. Я розумію простіше казати і вигідніше у політичному плані – ви розумні, ви талановиті, ви ніколи не помиляєтесь у своєму виборі, але от наші проблеми через не критичний підхід людей до формування влади», - заявив голова парламенту


http://maidan.org.ua/static/news/2011/1294689098.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською