МАЙДАН

Адвокат Данилишина розповів чому він отримав політичний притулок

Поділитися:

Ігор Фомін, адвокат Богдана Данилишина в ефірі «5 каналу» розповів, про порушення у справі екс-міністра економіки, через які Чеський суд виправдав його підзахисного і надав йому політичний притулок.

Фомін вважає, що головний доказ того, що справа була сфабрикована, це те, що за два робочих дня, після того як була відкрита кримінальна справа, Данилишина звинуватили у систематичному ігноруванні викликів до слідчого, а на третій день, за рішенням суду, він був оголошений в міжнародний розшук

«В основу решения по данному делу лёг анализ проведённых следственных действий и судебных решений на территории Украины. Прежде всего то, что уголовное дело в отношении Данилишина было возбужденно 5 августа прошлого года, это был четверг, а уже 9 августа, это вторник, через два рабочих дня, он был объявлен в международный розыск за то, что он постоянно не является на вызов к следователю. Бесспорным является факт, что его даже один раз не могли бы вызвать к следователю и он не как не мог нарушить свои обязательства по возбужденному уголовному делу за 2 рабочих дня. В среду решением суда он был объявлен в международный розыск», - розповів адвокат Данилишина.
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1295476629.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською