МАЙДАН

В Варшаві пройшла 100 тисячна демонстрація протесту, яку замовчує польська преса

10 квітня 2011 року на річницю вбивства президента Качинського в Варшаві відбулася 100 тисячна демонстрація, яка з вшанування пам`яті загиблого перетворилася на найсильніший протест проти політики уряду.

Дивіться на гасла саміАле не це не все цікаве. Справа в тому, що провідні польські ЗМІ свідомо зменшили кількість учасників демонстрації на порядок. gazeta.pl (бувш. "Газета Виборча"), пише про 7 тисяч демонстрантів, в той час як ви самі можете подивитися, скільки там було людей.Виявляється, що і в Польщі ЗМІ хворіють на те саме, що і в нас, читайте - УНІАН зменшив кількість учасників акції протесту в Запоріжжі більше ніж в 10 разів
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1302522922.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською