МАЙДАН

В ніч з неділі на понеділок готується знесення ринків "Юність" та "Лісовий"

Вже є приписи на знесення частини "Юності" (вул. Миропільська, 2) й тієї частини "Лісового", на яку минула атака не здійснювалась. На тій же частині ринку "Лісовий", яка піддавалась атаці, без будь-яких підстав вимкнули світло (заборгованості немає, порушень також), а в "Київенерго" у відповідь на лист торговців кажуть, що вже нікого немає, щоб увімкнути, і що у вихідні вже не буде, тож пропонують приходити розбиратись у понеділок, тоді як за вихідні ринку може просто не лишитись.

Докладнішу інформацію можна взнати по телефону: 0933777525 (Валентина, керівник профспілки)


Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1305899312.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською