МАЙДАН

Про корупційну складову захоплення Старосалтівського розплідника диких звірів та птахів

\\|// БАЙБАК \\|// Екологічна група "Печеніги" (# 609 від 02. 08. 11)
__________________________________________________________

ПРО КОРУПЦІЙНУ СКЛАДОВУ ЗАХОПЛЕННЯ СТАРОСАЛТІВСЬКОГО РОЗПЛІДНИКА ДИКИХ ЗВІРІВ ТА ПТАХІВ

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ГРОМАДСЬКА РАДА
Комітет з контролю ефективності використання бюджетних коштів та ресурсів Харківського регіону, протидії корупції та протидії саботажу державних інтересів

Голові Харківської обласної державної Адміністрації Добкіну М.М.
Копії: Президенту України
Кабінету Міністрів України
Верховній Раді України

ЩОДО РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХВАТУ 81-ГО КВАРТАЛУ СТАРОСАЛТІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗАЯВА

З джерел, котрі заслуговують довіри, з ЗМІ та з Інтернету, нам стало відомо про дії групи осіб (у тому числі, і посадових), спрямованих на відкритий саботаж Постанови Верховної Ради України "Про основні напрямки державної політики України у галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки", та дії, котрі мають ознаки корупції та кримінальних злочинів.
З цього приводу разом з Регіональним Громадським Антикорупційним Комітетом Об’єднання Підприємців Харківської Області "Слобожанщина" розпочато громадське розслідування.

ВИЯВЛЕНО:
1. Відповідно до Закону, діючого на той час, районним органом влади була створена Комісія, (Комісія була створена відповідно до розпорядження Вовчанської районної державної адміністрації № 183 від 10.05.99.) куди увійшли керівники районних владних структур - відділ земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, райсанстанціі, податкової інспекції, держлісгоспу, голови районної ради, голови Старосалтівської селищної ради. Комісія, своїм актом від 12 липня 1999 року (http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/81stsalt/ActKomis.pdf) визначила: п.1 "Дати згоду на організацію розплідника диких звірів і птахів загальною площею 43 га на території 81 кварталу Старосалтівського ліснитства Вовчанського Держлісгоспу".
2. На правах довгострокової оренди (АВЕ 932580 від 15.12.99 зареєстровано в реєстрі №4090, http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/81stsalt/DogArend.pdf) без виключення з лісового фонду, ПП "Монтаж Електро" (керівник Оршанський Ю.Р.) сумлінно виконувало свої обов’язки (дивись статтю "СЕКРЕТНЫЕ МАТЕРИАЛЫ" №13(115) 2003 раздел экология "Птичье царство"). Оршанським Ю.Р. фактично була вироблена модель водоохоронних зон р. Донець, котра потребує тиражуванню.
3. Однак приведений до ладу з природою клаптик землі та діючий розплідник дуже цікавить деяких "діячів" прізвища котрих незабаром будуть виявлені.

На теперішній час відомо, що учасниками рейдерсько-корупційної схеми відбору землі у порядного орендаря "Монтаж Електро" є:
- Прокурор Вовчанського району Харківської області радник юстиції І.ГОЛУБ (дивись Відзів на позовну заяву - http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/81stsalt/VidzyvPozZajav.doc, лист від 17.06.11 в адресу Вовчанського РВ ГУМВС, Прокуратури Харківської області, УСБУ Харківської області, - http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/81stsalt/StarosOVD.pdf, заяву від 11. 07.2011р. "Коррупционная схема в действии" - http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/81stsalt/Proc2.doc).
- Представник РайСЕС (котра виконувала злочинне розпорядження и офіційно заявила "... я не можу піти звідти без серйозних зауважень, оскільки здійснення цієї перевірки наказано Вовчанською районною прокуратурою ..." (дивись Відзів на позовну заяву п.9 та Акт перевірки Вівчанською РайСЕС від 03.02.2011 №47 на 2 аркушах, та квитанція сплати штрафу на 1 аркуші).
- Нотаріус, котра оформила незаконну угоду що сприяла процедурі відчуження декількох споруд на орендованій території 81-го кварталу на користь рейдерів – загарбників. (Дивись лист від 17.06.11 в адресу Вовчанського РВ ГУМВС, Прокуратури Харківської області, УСБУ Харківської області; Заяву як додаток до листа від 11. 07.2011р. "Корупционная схема в действии").
- Працівники Вовчанського РВ ГУМВС, котрі своєю бездіяльністю сприяють злочинному угрупуванню. (Дивись лист від 17.06.11 в адресу Вовчанського РВ ГУМВС, Прокуратури Харківської області, УСБУ Харківської області; Заяву як додаток до листа від 11. 07.2011р. "Корупционная схема в действии").

Висновок:
Вважаючи, що це не перший випадок у Харківському регіоні дій, котрі мають однаковий почерк та носять відверто корумповано-кримінальний характер щодо заволодіння земель та чужої власності, можливо зробити висновок – НА ТЕРИТОРІЇ м. ХАРКОВА ТА ОБЛАСТІ ДІЄ КРИМІНАЛЬНЕ УГРУПУВАННЯ, до складу якого входять посадови особи діючої влади різного рівня, прокурори та працівники прокуратури, працівники юстиції, працівники органів МВС, та високопосадові особи.

ВИХОДЯЧИ З НАВЕДЕНОГО ВВАЖАЄМО ЗА НЕОБХІДНЕ:
1. Дати доручення відповідним органам щодо негайного припинення дій по знищенню розплідника диких звірів і птахів загальною площею 43 га на території 81 кварталу Старосалтівського лісництва Вовчанського держлісгоспу.
2. Дати доручення відповідним структурам та ініціювати розслідування дій прокурора І.Голуба, бездіяльності Вовчанського РВ ГУМВС, виявлення інших винних посадових осіб з подальшого відсторонення їх від посад та при необхідності та наявності доказів відкриття кримінальних справ на винних.
3. Провести роз’яснювальну роботу серед посадових осіб, пов’язаних із землевідведенням щодо основних напрямках державної політики України у галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки. Провести профілактичну роботу по зниженню корупційної складової в діях влади особливо у Вовчанському районі.

Представники Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації
Б. Калашніков,
І. Лук’янов,
К. Гай,
І. Алексєєв

Голова Ради ЕкГ "Печеніги" С. Шапаренко
*
____________________

КОНТАКТИ:
Борис Калашніков,
Регіональний громадський Антикорупційний комітет, Об'єднання підприємців Харківської області "Слобожанщина"
тел. (066) 771-31-57,

Підготовлено ЕкГ "Печеніги", членом Міжнародного Соціально-екологічного Союзу.
При використанні матеріалів бюлетеня прохання посилатися на джерело.
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/news/2011/1312292036.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM
(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською