Портрет особистості: Юрій Горліс-Горський.
Зустріч із дочкою письменника.
26 листопада Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. Гончара (вул. Енгельса, 25-а) запрошує на зустріч із дочкою славнозвісного автора роману “Холодний Яр” Ю. Горліс-Горського пані Лесею Лісовською, яка відбудеться о 16.00 у приміщенні бібліотеки. Сьогодні пані Леся мешкає у Львові і докладає чимало зусиль для популяризації творчості свого батька, вихідця з нашої славної Полтавщини. Пані Леся люб’язно погодилася провести презентацію невідомих широкому загалу книг письменника, а головне — вона представить непроцензуровану версію роману “Холодний Яр”.
![леся](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/леся.jpg)
![Horlis-Horsky_Yuriy](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/Horlis-Horsky_Yuriy.jpg)
На захід запрошуються всі зацікавлені українською історією та відповідною літературою, небайдужі до складних процесів люди.