Черкащина: “…внесені подання про скасування”

Прокуратура Черкаської области повідомляє про внесення, за ініціативою Інформаційного центру “Майдан Моніторинг“, одразу трьох подань щодо скасування незаконних актів органів місцевого самоврядування міст Черкащини, які обмежували свободу мирних зібрань:

Черкаськаобл-39-прок-відповідь

Враховуючи, що раніше про внесення аналогічного подання повідомив нам і Канівський міжрайонний прокурор, констатуємо, що ми домоглися належної реакції прокуратури на всі чотири незаконні акти з питань організації і проведення мирних зібрань, які були виявлені нами на Черкащині під час моніторингу на початку 2013.

На сьогодні таких історій успіху, коли за зверненням ІЦ “Майдан Моніторинг” органи прокуратури вживають заходів для скасування позаправових витворів місцевих самоврядувальників, вже майже п’ять десятків. Далі буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут