Рішення Євромайдану у Франкфурті

4 листопада 2013 року українці у Франкфурті-на-Майні вийшли на площу перед Європейським Центральним Банком на акцію протесту проти призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та щоб висловити солідарність з українцями в Україні. Києве, Франкфурт з Вами!

Президенту України
В.Ф. Януковичу
Адміністрація Президента України
вул. Банкова 11, Київ, Україна

 Рішення акції-протесту

 Ми, українці, що проживають у Німеччині, з великим обуренням та занепокоєнням сприйняли новину про фактичну відмову уряду України продовжувати процес євроінтеграції та зрив підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.щодо заяви Уряду України призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в листопаді 2013 року

1458431_10200971878718513_342906403_n

Німеччина є членом Європейського Союзу. Тому з усією впевненістю можемо говорити про незаперечні переваги членства у цій структурі, в якій сповідуються загальнолюдські демократичні цінності. Перш за все – це верховенство права, дотримання прав людини і демократичних свобод громадянського суспільства.

Ми засуджуємо непослідовну політику українських владних структур та одноосібний крок прем‘єр-міністра Азарова на відмову від підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС! Впродовж каденції останніх трьох президентів на протязі десяти років був законодавчо ухвалений і послідовно впроваджувався курс на зближення з Європейським Співтовариством. Раптова відмова від підписання Угоди про асоціацію в переддень історичного Вільнюського саміту є перевищенням влади та невиконанням євроінтеграційних законів України.

Ми розцінюємо такі кроки влади, як шлях до зради національних стратегічних інтересів українського народу.

Ми висловлюємо свою солідарність з усіма демократичними силами в Україні та у всьому світі, які підтримують курс України на інтеграцію з Євросоюзом. Долучаємо свої голоси до голосів багатьох тисяч прихильників євроінтеграції, які зараз лунають у Києві та інших українських містах та селах.

Українці Франкфурту-на-Майні вимагають негайного повернення влади України до переговорів з ЄС, невідкладного прийняття законів, необхідних для підписання Угоди про Асоціацію з Євросоюзом, покарання винних у призупиненні євроінтеграції та підписання Угоди на саміті у Вільнюсі в листопаді 2013 року!

 Франкфурт-на-Майні, Німеччина

24 листопада 2013 р.

Рішення підписало порядку 150 людей, рішення буде передано до Києва

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут