Штраф у 100 лей ($5) заплатив молдавський громадський активіст Михайло Багас відповідно до поліцейського протоколу. Однак Михайло не дуже цим переймається. За грошовий еквівалент всього в 5 доларів, він отримав документальне підтвердження молдавськими поліцейськими, що Путін – Хуйло. Див. скан протоколу. Вільний переклад тексту: ” Михайло Багас , певного числа, на певній вулиці, на автомобілі “Хонда” з державними номерами, використовував засіб для посилення голосу, через який вигукував: Путін Хуйло”. Далі, відповідно з протоколом: записано вірно. Дата . Підпис. Отже – кричи, що Путін-Хуйло у Кишеневі, скільки хоч. А от використовувати “матюгальник” в машині в людному місці обійдеться вам у 5 вічнозелених.![](http://2.bp.blogspot.com/-pCKw4Rj00R4/VPCBSP3LZ_I/AAAAAAAAD3g/JwBGUSSGDho/s1600/%D0%91%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%81.jpg)
![](http://2.bp.blogspot.com/-pCKw4Rj00R4/VPCBSP3LZ_I/AAAAAAAAD3g/JwBGUSSGDho/s1600/%D0%91%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%81.jpg)
просто в Молдові про це й так знають, поліцейські натякнули, що горлати не треба
ай да молдавани!