За останні роки підтримка діяльності судів в Україні дуже сильно впала. 78% наших громадян упевнені, що в Україні не існує рівності перед законом.
Всього 0,7% українців вважають, що в країні всі рівні перед законом. Такі дані ZN.UA надав директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко з посиланням на результати досліджень Центру.
78% наших громадян упевнені, що в Україні не існує рівності громадян перед законом.
При цьому вважають, що «перевагами» тут користуються ті, у кого є гроші, 82,4% опитаних, а також ті, хто має владу (за них висловилися 82,3% респондентів) і ті, в кого є певні знайомства (їх відзначили 32,7% громадян).
«За останніх два-три роки підтримка діяльності судів в Україні дуже серйозно впала, — тут і коментувати нічого, часті й типові такі ситуації, коли чорне називається білим і навпаки за рішенням суду», — зазначив Андрій Биченко.
«Добувати» рівність «по знайомству» — це пережиток безкласової безгрошової системи під назвою «комунізм». А нині, за всіма капіталістичними канонами, гроші стали єдиним еквівалентом «усього». І я думаю, що в Україні влада й гроші настільки взаємопов’язані, що практично однакова кількість людей назвала їх можливістю бути «більш рівними» перед законом», — резюмував він.
заодно і перепис романтиків провели.
ак, закони всі передбачають рівність наших прав. Але не чиновники.
Варто побувати на прийомі у якомучь державному закладі, щоб побачити, яке різне ставлення до різних відвідувачів.
До одного й не повернуться, як зайде. На заяву або відписку дадуть через місяць, або й нічого не буде у відповідь, а іншого стоячи приймуть, каву звпропонують і в очі заглядають, що, мовляв, можу для Вас зробити.
Але треба не зневірюватися, а свої права вибивати.
І я так роблю! Ніяких хабарів, а лише вимоги вчасної відповіді і допомоги.
А наші люди частіше йдуть по шляху легшому- хабарництвом. А потім ображаються.
ні. От цим ми й псуємо самі чиновників.
Вони зобов’язані нас вислухати і допомогти! Це їх робота. За це вони отримують зарплату. І хабарі.