“Країна руками дітей” в Пісочині під Харковом. І свято, і дослідження

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” разом з нашими вірними партнерами ГО “Альтернатива” 26 липня влаштував в селищі Пісочин під Харковом справжнє дитяче свято.

40 дітей з Пісочина та Харкова вчили різним формам художньої творчості. Відірвати дітей від мистецтва було практично неможливо. Ми розраховували на участь тільки 30 дітей, тому довелося шукати додаткові стільці. Найкращі роботи ми забрали в музей і будемо експонувати на виставці в Харкові.

Ми вели прямий репортаж в твітері.

Тут помилка – Анастасія Рачкован

Назар влаштував дітям вікторину з історії України


Ця пташка – подарунок Майдан Моніторингу від Дарусі, ми вважатимемо її нашим тві-символом


Артем Фісун, ГО “Альтернатива”

Реакція читачів в твітері

Більше фото тут   (Наталки Зубар)  та тут (Альони Соколінської)

Під час заходу ми провели структурні інтерв’ю як з дітьми так і з дорослими (пенсіонерами) на теми дискримінації. І виявили як прояви ейджизму (дискримінації за віком), проблеми в міжнаціональних стосунках (між українцями та русскими), а також серйозні системні проблеми з сприйняттям старшими людьми української мови. Детальний науковий звіт про це – незабаром.

Наталка Зубар, голова правління ІЦ “Майдан Моніторинг”

В організації свята взяли участь члени Слобожанського осередку нашої організації: Анастасія Рачкован, Олександр Шевченко, Ганна Чуркіна, Альона Соколінська


European_Union

Ця публікація була створена за підтримки Європейського Союзу. За зміст цієї публікації повну відповідальність несе Громадська організація «Інформаційний центр «Майдан Моніторинг». Зміст цієї публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Європейський Союз об’єднує 27 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси та долі. Протягом 50 років свого розширення вони разом побудували простір стабільності, демократії та сталого розвитку, водночас утверджуючи культурне розмаїття, толерантність та індивідуальні свободи.

Європейський Союз прагне розділити свої досягнення та цінності з країнами та людьми за межами своїх кордонів

 

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair