Прес-центр М.Г. Луцького пропонує “связываться с нами и согласовывать текст”.

Сьогодні на пошту “Майдану” надійшов отакий лист:

From: Елена Трофим

Date: 2012/5/28

Subject: Проблема!

To: admin@maidan.org.ua

Добрый день!

Заголовок Вашей публикации за 23.05.2012  “Луцький продовжив дискотеку. Студенти продовжать перебування Луцького у Верховній Раді?” ( https://maidan.org.ua/2012/05/lutskyj-prodovzhyv-dyskoteku-studenty-prodovzhat-perebuvannya-lutskoho-u-verhovnij-radi/), противоречит действительности и наносит ущерб имиджу и репутации Максима Георгиевича Луцкого.

А также  в публикации за 24.05.2012  “Луцький не тільки подовжує дискотеки, але й “щедро” годує Солом’янський район Києва, Ґоріна продовжує “вмєстє побєждать” Фрунзенський район Харкова.” (https://maidan.org.ua/2012/05/lutskyj-ne-tilky-podovzhuje-dyskoteky-ale-j-schedro-hoduje-solomyanskyj-rajon-kyjeva-gorina-prodovzhuje-vmjestje-pobjezhdat-u-frunzenskomu-rajoni-harkova/), указаны данные, которые не соответствуют действительности.

Просьба убрать упоминание о М.Г.Луцком в Ваших статьях.

В дальнейшем настоятельно рекомендуем связываться с нами и согласовывать текст.

Пресс-центр М.Г.Луцкого.

Майдан-ІНФОРМ звертає увагу Прес-центру М.Г. Луцького на те, що можна прочитати в кінці кожної сторінки сайту:

Увага!!! Сайт “Майдан” надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidan.org.ua і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidan.org.ua і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

а також повідомляє Прес-центр М.Г. Луцького про те, що погоджувати тексти, що оприлюднюються на сайті з Прес-центром М.Г. Луцького не буде. Натомість опублікує змістовний  коментар Прес-центру М.Г. Луцького (а ще краще – самого М.Г. Луцького)  щодо вказаних публікацій без купюр відразу по отриманні.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут