Законопроект «Про свободу мирних зібрань» буде розглянутий в першому читанні

1381324045Комітет Верховної Ради з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин рекомендував до першого читання Законопроект «Про свободу мирних зібрань» за № 2805-а.

Нагадаємо, що над законопроектом працювала низка громадських організацій, зокремачлени партнерства «За свободу мирних зборів». Документ був поданий спільно депутатами від парламентської більшості та опозиції.

За словами Максима Лациби, представника УНЦПД, цей законопроект, хоча і потребує вдосконалень, є оптимальним вирішенням завдання, який в рішенні по справі Вєренцова поставив Європейський суд з прав людини.

Варто зазначити що на днях Комітет Міністрів Ради Європи попросив у України відзвітуватися щодо виконання рішення по справі Вєренцова та надати план дій та графік виконання цього плану. В рішенні також наголошено про важливість попередження порушень свободи мирних зібрань.

УГСПЛ

***

Основні правові позиції Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” щодо цього законопроекту – ТУТ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут