МАЙДАН

Леонід Пінчук: Люстрація. У який спосіб?

Зважаючи на те ,що тема люстрації і її проведення сьогодні в Україні знову привертає увагу на 20-ті роковини незалежності як одна із ймовірних причини того, що маємо сьогодні і чого позбулися інші, на мій погляд, має сам народ, виборці визначитися, чи закріплювати положення таке в законодавстві. Бо ,кажуть народ наш, суспільство не готове до останнього, до того, щоб провети люстрацію, як в інших країнах.Та і багато ще вчорашніх партійних, комосомольських функціонерів , працівників КДБ, МВС часів Радянського Союзу у всіх коридорах влади ,на всіх її гілках То ж варто запиттати у народа, яка буде його воля, примусити саміх кандидатів, партії замислитися, кого пропонувати виборцям..Бо з минулим варто боротися спільними силами. Зокрема, у такий спосіб,починаючи вже з 2012 року:робити такий вибір і визначення, голосуючи чи ні за кандидатів в Прези денти,Голів міст,депутатів рад всіх рівнів, які в обов,язковому порядку мають вказувати,чи працювали вони в часи СРСР в партійних органах,органах комсомолу, в органах КДБ чи МВС.Ці відомості в короткому навіть вигляді(Так чи НІ) мають бути вказані в бюлет енях кандидатів в Президенти , на посади Голів, в депутати рад всіх рівнів в мажоритарних округах.В загальнодержавних округах при пропорційній системі в партійних списках кожен кандидат також дає відповідь ,чи працював, а відомості вказуються в бюлетенях проти прізвищ першої п,ят ірки і загальна кількість «ТАК» від числа всіх кандидатів за партйни м списком(наприклад,55 із 425).
Внесення таких змін і вимог в законодавство про вибори бажане,бо саме обговорення пропозиції в комітетах Верховної ради, в сесійній залі, в ЗМІ ,проведення соціологічних опитувань навіть в разі неприйняття їх дасть напрямок суспільної думки, примусить думати над цим виборців і самих кандидатів, партії,чи варто світитися своїм минулим, чи краще залишити його там, де воно є,і не тягнути минуле в майбутнє.То ж будемо сподіватися, що народні депутати України, насамперед,українці за національністю сприймуть такий початок люстрації і ,беручи за пріорітети суспільні, державні інтереси, а не інтереси партій,фракцій,внесуть такі зміни в законодавство про вибори.

Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/crazywest/1306494502.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською