МАЙДАН

Наталя Камишникова: Ми й вони

І так буде з кожним гадом!
ПОКОЇВКА ПОМСТИЛАСЯ ЗА УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК
За лічені години Домінік Стросс-Кан перетворився з головного фінансового «рішайла» світу на переляканого в’язня у поліцейському відділку Гарлема. Усю політично-бізнесову біографію зіпсувала йому проста 32-річна американська покоївка.
Щоправда, вже невдовзі підтоптаний грошовитий мачо домігся, щоб небо у клітинку йому змінили на домашній арешт. І тепер посилено здає аналізи для судмедекспертизи. А симпатична дружина-журналістка енергійно запевняє колег, що месьє Домінік є безневинним, як дитя.
Ну, стрибав той месьє голим із ванни у гречку чи не стрибав – з’ясує їхній непродажний суд. Політологи тим часом дружно заговорили про «підставу». Про підступність французького президента Ніколя Саркозі, який вивів з гри свого найсильнішого конкурента на майбутніх виборах.
А самому Стросс-Кану (з великого переляку, либонь) ввижається у секс-скандалі з чорношкірою служницею волохата рука Москви.
Про руку Москви не скажу – не знаю, не бачила.
А от рука України там є стовідсотково!
Міжнародний валютний фонд так довго й безкарно ґвалтував нашу тупо-покірну країну, що ми вже в боргах по самісінькі помідори! І діти наші, й онуки, і правнуки – всі Емвеефу винні!
Щоранку владці пояснюють нам, що найближчі роки будуть дуже важкими – треба сплачувати відсотки по кредитах МВФ.
І щовечора якийсь тігіпка чи тігіпчин наймит торочить нам, що треба мерщій впровадити пенсійну реформу, бо ж Емвееф не дасть – ой, лишенько! – черговий транш.
Уже навіть немовлята затямили: підвищення пенсійного віку для українських жінок – це вимога Міжнародного валютного фонду. Уже навіть дошкільнята збагнули: це брутальне втручання у внутрішні справи України.
Емвееф безпардонно витирає ноги об нашу Конституцію.
Здавалося б – хапай вила й біжи на майдан!
Та народ наш звично мовчить і чухає потилицю. Точніше, стиха матюкається і копирсається в городі. Глибоко засунувши національну гордість у задню кишеню. А всієї національної свідомості вистачає лише на запитання: «Мотузку свою брати, щоб нас перевішали, чи МВФ дасть?..»
Як випливає з соцопитувань, у народу настали дуже критичні дні. Його непокоять тільки стрімке зростання цін і власне безгрошів’я. А все решта його не гребе. Права людини, свобода політв’язням, катастрофічне розшарування населення на багатих і бідних, суцільна корупція в кожному кабінеті чи ще яка заморочка. Нашим людям це все до лампади. Аби нас не чіпали. Аби не ще гірше.
І все ж таки справедливість, звиняйте на патетичному слові, є! Хтось же мусив помститися за нашу зґвалтовану націю. Місію месниці «за Україну, за її волю» гонорово взяла на себе покоївка-інтернаціоналістка з нью-йоркського готелю.
Ця проста, як швабра, жінка зробила те, на що не наважились ані Юля з Ющенком, ані Янукович із Азаровим, ані Тягнибок із Корчинським, ані Вітренко з Богословською. Вона дала відкоша найвпливовішому грошовому лантуху. Послала главу МВФ на фіг. І зганьбила на всенький цивілізований всесвіт.
Мільйони українських жінок (і передпенсійного віку, і бальзаківського, і молодих) аплодували уродженці далекої Гвінеї у шаленому захваті, але – подумки. Так само подумки аплодували героїчній покоївці українські козаки.
І всі як один шкодували, що не трапився їй у готелі котрийсь із наших знахабнілих владців.
Та при цьому боязко втягували голову з крамольними думками в задню кишеню.
Бо це в них там на Заході – демократія і права покоївки. А в нас – хата скраю і Азаров з лопатою. І Тігіпко з реформою. І Емвееф із черговим траншем, як із зашморгом…
Але не все так погано, панове, у нашому домі! Є й позитив.
Мотузку повіситись нам люб’язно дає МВФ.
По шапці дадуть нам Янукович із Могильовим.
А прокурор Пшонка дожене й додасть.
А нам що головне?
Нам головне – на халяву!..
Наталя Камишникова.
Нововолинськ.

Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/crazywest/1306757232.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською