МАЙДАН

Зіновій Андрухів: У Львові призначено дату революції

У Львові утворена РЕВОЛЮЦІЙНА РАДА і призначена перша проба сил - дата правової революції на 24 серпня для порятунку України. Мітинги – кожну неділю 15-00. Підстави для революції: злочини судової влади і прокуратури (зокрема у Львові), економічний геноцид Народу урядом, правовий геноцид Народу Верховною Радою (обман Народу в процесі приватизації, прийняття шахрайського закону про вибори та ін). Наше гасло: за права і владу Народу. Наша зброя: мирний протест і права Народу. Проект конституційного закону ПРО ВЛАДУ НАРОДУ, стратегічна програма (мета) і тактична програми (план дій) правової революції, причини тотальної злочинності влади, звернення до людей та концепція нової революційної КОНСТИТУЦІЇ вже написано на основі наукової праці юридичні ПРИЧИНИ ЗЛОЧИННОСТІ ВЛАДИ. Робота над цим продовжується. Прошу приєднуватися і повідомляти всіх - прорвати інформаційну блокаду. Детальніше про все на революційному веб-сайті www.vlada-narody.coм
З повагою, Зіновій Андрухів.

Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/crazywest/1311672366.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM
(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською