МАЙДАН

Час діяти!: Революція

Тактична програма народної революції
А).Утворювати революційні ради в кожному місті, селі, обласному та районному центрі, районах міста Києва з числа патріотів – активістів. Проводити навчання людей, роз’яснювати їм мету і програмні завдання правової революції.
Б).Прорвати інформаційну блокаду: в кожній області та містах України проводити мітинги: проголошувати декларацію про недовіру Верховній Раді і декларацію про конституційні права Народу України; поширювати документи революції: друкувати і роздавати листівки - звернення у місцях масового скупчення людей. Розклеювати листівки в під’їздах будинків, на вокзалах, в трамваях, вагонах метро. Поширювати інформацію через пошту, залізницю, незалежну пресу, Інтернет, мітинги, рекламні щити, прямі звернення до людей на вулицях.
В).Залучати союзників революції: громадські організації, політичні партії, об’єднання підприємців, студентів. Поширювати в церквах «Відкрите звернення до преосвященного Владики Святослава та усіх священників України» з метою їх сприяння у поширенні інформації серед віруючих. Особливо важливо розповсюджувати листівки – звернення серед міліції з метою залучити їх на сторону революційних сил Народу. Організувати збір коштів для друку інформаційних матеріалів.
Г).Формувати революційні сили: загони по 100 людей в населених пунктах, ВУЗ-ах і на підприємствах. Мобілізувати шахтарів, робітничі колективи, молодь, інтелігенцію, студентів. Командирами сотень бажано призначати офіцерів – колишніх військових. Налагодити систему оповіщення СМС через мобільні телефони за принципом один інформує десятьох: 1=10=100 а також встановити постійне місце і час зборів для тренувань - навчань.
Д.Слідкувати за новинами на: www.vlada-narody.com повідомляти про утворення революційних рад, подавати корисні ідеї - пропозиції через Інтернет: azbath@yahoo.ca Початок масових мирних протестів з вимогами до влади та виїзд на Київ - 24 серпня 2011р. Про порядок подальших дій в цей день та форми протесту буде повідомлено на веб – сайті в розділі Оголошення.
В результаті революції Народ України отримає справжню незалежність, найвищу владу і також :
звільнення від гніту антинародної тоталітарної системи колишнього СРСР, гарантії правового і соціального захисту громадянина, ліквідацію злочинності, корупції та соціальних проблем ; світове визнання України, як демократичної держави та вступ її до Європейського союзу; розумні справедливі закони і владу, яка діятиме в інтересах Народу; забезпечення прогресивного економічного розвитку держави: зменшення цін і податків, ріст зарплат, пенсій і соціальних виплат; право на приватизацію частки державного майна, яке не було використане внаслідок прийняття у 1992 році шахрайських законів в інтересах злодіїв юридично - непридатними депутатами Верховної Ради.
УВАГА: святий обов’язок кожного громадянина України взяти участь в революції, робити копії і розповсюджувати листівки цієї і стратегічної програм, декларації № 1, № 2, інших документів революції, які опубліковані. ПОПЕРЕДЖЕННЯ працівникам правоохоронних органів і всім ворогам українського Народу: за перешкоджання поширенню документів правової революції, за виконання злочинних наказів: затримання чи побиття учасників мирних протестів, активістів, їх переслідування чи співпрацю із злочинним режимом ви будете притягнуті до суворої відповідальності, а ваші імена занесені до чорної книги зрадників Народу України.
10 серпня 2011р Революційна рада

револ.коні.jpg
Поділитися:
http://maidan.org.ua/static/crazywest/1313045866.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidanua.org і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу.

REDTRAM
(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською