Украіна знову потрапила в лапи криміналітету

21-08-2006 08:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/lysty/1156137336.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звернення украінської громади четвертої хвилі штату Нью-Джерзі (США), до всіх прогресивних украінців світу.

Шановні краяни! Украіна знову потрапила в лапи криміналітету завдяки бездіяльності нашого Президента . На жаль приходиться константувати факт, що прогресивні сили потерпіли поразку і вина у цьому повністю лягає на Юлію Тимошенко, Президента та його оточення. Жадність і меркантильні інтереси загубили титанічну працю всього прогресивного українства.

Навіть той факт що Міністерство Юстиціі знову очолив пан Зварич - людина , освіта якоі абсолютно не відповідає такому рівню, ще раз доказує що Ющенко не може і нехоче створювати законопослушне суспільство. Брехня пана Зварича не дає йому морального права займати таку посаду, при будь якому уряді.

Міжусобна війна Tимошенко і Ющенка звела нанівець спроби створення демократичного суспільства. Украіна надалі залишається один на один з шаленою корупцією, яка охоплюя практично всі прошарки суспільства. Керівні і владні посади займають бувші кримінальні елементи і це явище поширюється на всі регіони. Ні один бандит не був посаджений у тюрму. Ні один посадовець не був покараний згідно чинного законодавства. Корупція в органах внітрішніх справ стала буденною справою.

В контексті више сказаного ми висловлюємо громадську недовіру Президентові Украіни і вносимо слідуючі пропозиціі до світового украінства.

1. Створити добровільне агенство для розлідування кримінальних і економічних злочинів депутататами Верховноі Ради незалежно від від того яку політичну силу вони представлють.Постійно публікувати ці дані на сторінках інтернету.

2. Звернутися до прогресивних журналістів і працівників засобів масовоі інформаціі про збір компромату на представників владних структур регіонів Украіни незалежно від партійноі приналежності, для подальшого опублікування в інтернеті.

3. Постійно публікувати інтернет-інформацію про бізнес структури представників Партіі Регіонів з метою їх подальшої дискредитаціі.

4. Просити Уряд США ввести детальний моніторинг членів кабінету міністрів Януковича на предмет економічних і кримінальних злочинів.

5. Підтримати заяву Львіської обласної ради про непризнання уряду Януковича, і звернутися до керівників інших областей Укріни про підримку данної акціі.

6. Звернутися із закликом до украінських бізнесменів з усіх краін та російсько-мовної дісаспори в з США з пропозицією бойкотувати товари вироблені на підприємствах Донецького регіону та Криму.

7. Звернутися до всіх украінців за кордоном бойкотувати Авіалінї Украіни.

8. Просити всі украінські організаціі Америки та Канади відмінити всі можливі контакти з Адміністрацією Президента Украіни та членами кабінету Міністрів.

9. Закликати громадьскі, релігійні організаціі, Америки та Канади припинити благодійну діяльність на території України. Англомовний текст цієі заяви буде розповсюджений на протязі 10 днів.

Звернення до Уряду США та російсько-мовної діаспори будуть опублівані додатково.

Діаспора штату заявляє що повністю відокремлюється від заяв пана Аскольда Лозинслького на конгресі Украінців у Києві. Сам факт його проведення на даний час, ми важаємо великою помилкою. Очевидно що пан Лозинський хоче набути політичний капітал користуючись іменем украінців світу.

Також хочемо повідомити що діяльність конгресу на чолі з паном Лозинським підтримується тільки імігрантами 2 і 3 хвилі в США. Ця організація на жаль не виражає інтереси новоприбулих імігрантів і тому не може іменуватися як найвища координаційна громадська надбудова усіх організованих українців, які опинилися або народилися у діaспорі.

10. Ми закликаємо новоприбулих украініців до створення організаціі нового типу, де приоритетом будуть не інтереси купки людей, а інтереси кожного представника діаспори..

11. просимо всіх новоприбулих імігрантів висловити свою позицію до вище сказаного на сторінках преси та в інтернеті.

З нами Бог .
njdiaspora@gmail.com

21-08-2006 08:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/lysty/1156137336.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua