Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

додано: 24-12-2004
Марина Ісаєнко: Харків. Революція в "Животі"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103891766.html

Харків. Революція в "Животі"
або рок-н-рол ЖИВ, жиє та буде жити в Україні

23 грудня в харківському клубі "Живот" відбулося святкування першого місячника встановлення наметового містечка на майдані Свободи в Харкові. Вхід для помаранчових був бескоштовний, втім інших там і не було, бо інші не влізли в той "Живот" фізично. Справжня атмофера підпілля цього клубу, дуже сподобалася досвідчений інформаційній терористці Марині Ісаєнко, яка, як ми нагадуємо, нещодавно пройшла польові навчання у лагерях ФАТХ.

Марина потрапила на цей концерт на запрошення "Апельсинових бригад", рекламою яких ряснів Харків та сайт Майдан . Марину особливо зацікавив симпотний пацан на рекламах, який виявився Сергієм Жаданом - комендантом Харківського наметового містечка, за сумісництвом культовим українським поетом. Крім нього на тусовці було ще купа класних пацанів та дівчат - активістів помаранчової революції в Харкові. Марина також зустріла групу комп"ютеризованих дядьків та тіток набагато старших за себе, які виявилися майданівцями з дореволюційним стажем та фірмовим прапором.

Концерт відкрив ветеран Харківського наметового містечка Івасик-Телесик, який просидів в наметах з першого до останнього дня. Далі слово взяв Сергій Жадан і висловив надію на те, що незабаром відбудеться великий концерт перемоги і вже не у підпіллі. (А цого ж? Марині і у підпіллі дуже подобається! Хіба що тіснувато.) Але до того треба ще попрацювати два дні і 26го проголосувати.

А хто ж в програмі? Сергій повідомив, що Кобзона не буде, Кобзон співає для голубих, для наших співали супер-класні рокери.

1. Першою пішла харківська рок-група "Два Дня", лишилося два дні до нашої спільної перемоги, як нагадав Івасик. Ця група грала чи не щоденно в наметовому містечку. І пісні всі в тему - "Открой Глаза", про "Ветер перемен" з такими словами "Выбирая - выбирай, раз упал - давай вставай"

2. Гурт MORE SNIV зібрався стихійно під час помаранчовой революції в Харкові на майдані Свободи. Один з учасників гурту раніше грав в відомій харківській групі Калекція. Одна з пісень "Вона ще не виросла" на думку Маирни має всі шанси стати супер-хітом в загальнодержавному хіт-параді, звичайно після того, як звідти втечуть всякі сукі, криси і прочая попса.

3. Харків"яни Бандерас Блюз Бенд - солідні такі дядькі з великим досвідом і ну дуже якісним блюзом найвищого гатунку, від яких особливо відтягувалися старші активісти та місцевий автопробіг.

Співалися блюзи як класичні англомовні типу Wild Thing, так і російськомовні "От меня ушла жена, хоть она была и стерва, чорт! я этому не рад", так і україномовні, причому 1991 року народження - "лягай, тебе я покохаю". В репертуарі є також мамбо про бандер, яким можна просто лякати всяких голубих.

І якщо хтось думає, що блюз ін юкрецйн із дед, то ніфіга - Бандерс Блює Бенд дуже вже алайв - слухайте і впіймаєте кайхф! Гурт грає щосереди в Харкові в кафе "Агата" по вул. Революції.

4. Харківська група "Волна" співала класичний рок по мотивах незабутнього Віктора Цоя із саундом Кіна. Разом з ними на фото одна з героїчних дівчаток, які всю передвиборчу кампанію лякали плебс Харкова помаранчовими куртками із написами на спині "Я хочу Ющенко" і вкиликали на себе істеричні дзвінки в телестудії. На знімку дівчата в жовтні

За народною легедою якось дівчатка йшли підземним переходом "під градусніком" і бикуватий хлопець ззаду крикнув їм "А я хочу Януковича", на що дівчина обернулася і відповіла: "Ну і п...р!"

5. Мексиканський народний гурт з Харкова П@П@ KAPЛО з фронтменом в помаранчовому пончо співав про що? Правильно про текілу. А також про гроші, про які мріє кожний українець, пісня називається "Вісімнадцять президентів".

Гурт також заспівав душераздірающую мескиканську пісню місцями на мотив "Greensleeves": "А вона мене не любить, а вона мене не хоче", від якої Марина плакала горькими сльозами і пророкувала цій пісні також місце в топ-чарті хіт-параду українського музики після перемоги над галімою попсою.

Супер-хіт "Папів Карлів", який очевидно є в місті культовим - "Найкраще в світі місце починається з Х" співали всі. Після таких концертів Марина справді вірить, що воно так і є.

А тим часом революція в "Животе" тривала далі і на сцену вийшла важка рок-артілерія зі Львову.

6. "Мертвий Півень" Місько Барбара і Віктор Морозов. Презентацій не потребують. Місько Барбара є справжнім втераном всіх наметових містечок і політичних страйків, прямо, як наш Свистович. Він був учасником студенського голодування 1990, ну і наметових містечок помаранчової революції також.

До речі, Віктор Морозов - наш старий читач і навіть якось так шанувальник, особливі вітання майданівцю, який брав в нього інтервью пару місяців тому - урлу подати.

Морозов, який більшості тусовки годиться в дідусі, завів зал до повного шаленства. Молодь особливо любить співати з ним хором "Джульбарс повісився" (фото). А програмну пісню революції "Треба встати й вийти" всі знають напам"ять і співають із свічками.

Пісню "англійською" мовою "О,надія юкрейн" також співали в залі всі, навіть Марина, якій в дитинстві ведмідь наступив не тільки на вухо.

7. Ну дочекалися, нарешті, до головного призу. Дехто навіть встиг виспатися. На сцені справжня легенда українського року Сестричка Віка. За роки на чужині її талант не згас, а драйву в неї вистачить на пів-країни.

Віка співала свої старі пісні, які чомусь дуже актуальні як ніколи саме зараз - "Шахтарський рок", "То моє море" та "Моя Україно, зоря почорніла..."

Віка заспівала хіт Дженіс Джоплін (пісня, як вона сказала, ще неготова, але як же ж це було класно!)

"о боже, купи мені мені Мерседес Бенц....
поїду далеко, де наших нема
де ніхто не знає, де я, і з ким я
де падає сонце і свіжа трава
де вітер свободи і шклянка вина"

Як на смак Марини, Дженіс Джоплін повинно було гикатися на тому світі від заздрощів. Бо кращих голосів ніж в Україні, як відомо, нема, і року це теж стосується.

Всі фотки з тусовки тут:
http://maidan.org.ua/gallery/zhivot

Марина перепрошує, якщо когось забула, пива було багато і його не подолати!

---

Звичайно майданівці, які, як ви знаєте, є скрізь, бо ми як повітря, скористалися нагодою і поширили серед тусовкі номер гарячої лінії Майдану дпя інформації про порушення в день та переддень виборів.

Після концерту Марина пройшлася вулицями міста з дядьками та тіткою з дореволюційним стажем Майдану і прапором, їм дуділа "пі-пі-пі" кожна друга машина, їм кричали здалека незнайомі люди - "Ура, Майдан!". Вже в потягу Марина зрозуміла, що пуп землі, мабуть таки знаходиться в Харкові, попри все, що вона писала в новини вдень тут

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103891766.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською