Лист з Лондона: Bся транспортна мережа не працює

додано: 07-07-2005 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1120741465.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Привіт, я взагалі в шоці...

Прийшла на роботу, як завжди – о півдесятої. Десь через 5 хвилин помітила, що надворі не перестає вити поліцейська сирена. Підсунула стілець – дивлюсь у вікно, а там десятки поліцейських машин і пожежники. Забігає шеф – каже, відкрийте швидше сайт Бі-Бі-Сі – я чув, як щось гупнуло на площі за нашим інститутом. Я і моя колега ломимося до компів.

Перші новини – відбувся десь вибух у метро, кажуть, що замкнуло електрику. Добре – працюємо далі. За десять хвилин рефрешимо сайт - !!!!Боже!!! – серія вибухів у метро, а те що чув шеф – то був автобус!!! На Тавісток сквер, біля нас, 30-ий маршрут.

Через 5 хвилин залітає чувак, відповідальний за безпеку в конторі – ми, каже, зачинили всі виходи, так сказала поліція, якщо буде пожежа – всім виходити лише через чорний хід. Ніхто ще не став панікувати. Англійці, здається, взагалі не панікують. Спокійно шаряться в неті, на обличчі той же спокій.

Ще через півгодини почалося – прийшла дівчина в істериці, вона якраз була в метро, коли все злетіло в повітря. Всіх їх повиганяли з поїздів прямо в тунель і сказали, що поїзд, блін, далі не йде. І ВСЕ! Ані тобі пояснень; ані тобі шо. Вона спробувала вийти з метро з декількох станцій, але всі виходи було зачинено. Уявляєш її шок???

Після цього всі сідають на телефони – ти де, ти як? Всі в неті... Я, чесно кажучи, починаю панікувати. На інших обличчях теж розгубленість... всі мовчать...

Щойно Тоні Блер зробив заяву, що вертається в Лондон, але саміт „великої вісімки” все одно триватиме. Також офіційно визнав, що це теракт.

ВСЯ транспортна мережа не працює. Кажуть, що ще як мінімум троє автобусів рвонуло, але це все з новин, нових подробиць від очевидців поки що немає.

додано: 07-07-2005 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1120741465.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua