Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

додано: 23-09-2005
Ольга Хаперська: Не сумуй, піхото!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1127496695.html

Почуватися зрадженим тяжко. Кожного дня дії колишніх "вождів", а тепер вже просто влади, в кучмівському розумінні цього слова, з такими до болю знайомими звичками, безпринципністю, підкилимними інтригами та огидними скандалами наводять на думку – нас таки зрадили. Найбільш морально стійкі бійці пропонують позбавитися комплексу інфантилізму та навіюваної нашими "лідерами" асоціації "якщо мама і тато сваряться, це не значить, що вони тебе не люблять. Люблять, тільки мама більше. Голосуй за маму, будь слухняною дитиною". Але народ, як і дитину, не так вже й легко обдурити, бо він відчуває серцем.

Тяжко жити циніком. Мені шкода людей, які отримують задоволення від того, що ситуація навколо виправдовує їх найгірші прогнози, даючи змогу зловтішатися "Казав я вам!" і почуватися розумнішим за всіх. Але ми не такі. Чи не бачили наші очі, що купували? Чи не ми аналізували всі можливі негативні сценарії, палко сперечаючись, чий найстрашніший? Бачили і знали. Чи ми готувалися до розчарування і депресії, чи ми шукали які саме негідники скористуються нашими досягненнями? Кожного дня. Чи ми втратили щось, серцем повіривши в краще попри всі заклики розуму? Ні, ми знайшли себе.

Довіряючи, людина стає вразливішою. Ми дозволили собі чи не вперше відкрити свої серця і повірити, але не безпринципному таткові і самозакоханій мамці, а один одному. Україні. Ми стали сильнішими у своїй вразливості, коли оголеними нервами відчули – ми ще живі і нам є що втрачати.

Командири розбіглися в різні боки, і піхота стоїть розгублена, очікуючи наказу. Піхото, перепочинь трохи. Замість вдивлятися в зрадницькі спини, сходи до церкви, зайди до шинку, подивися на зоряне небо і на посмішки твоїх дітей, щоб нагадати собі – життя триває. А потім повертайся під українські знамена, придивися до своїх "сотників" та "хорунжих" – адже не всі побігли – і добре начисти рушницю. В нас завжди буде що захищати – гідність, рідних, друзів, незалежність, Україну. Не сумуй, піхото! Нам своє робить.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1127496695.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською