Місько Барбара: Бути собою. Інтерв'ю для Майдану

додано: 18-12-2005 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1134884595.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

УкраїнаКультура

1. Місько, це хто?
http://maidan.org.ua/gallery/zhivot/barbara
І головне - це де?

> Поза всякими сумнівами, це - я у харківському клубі “Живот”


В якості бонуса за правильну згадку - ось приз
http://maidan.org.ua/static/mai/1103891766.html
І питання - як воно було тоді там? Ти ж там рік тому багато тусувався серед молоді? Які були враження та лишилися згадки?

> У клубі було кльово. У Харкові спочатку було екстремально – депресивно, потім дещо життєрадісніше, власне через те, що тусувався серед молоді. Я, як і багато питомих харків‘ян, відкрив для себе справжній Харків. На тому концерті, до речі, публіка співала разом з Вікою, яка, здається, ніколи раніше в Харкові не виступала. Віка після виступу плакала та обіцяла більше нікуди не їхати з України. Але вже поїхала, а я і далі - переважно в Харкові.


2. Розкажіть про концерт, який вам найбільше запамятався за минулу історію півня?
> Мені здається, що я пам‘ятаю кожен концерт. І кожен є по-своєму важливим. Наприклад, перший виступ у Берліні, здається, 1993 р. Ми вперше виступали в клубі в несовковій країні, де ніхто не розумів української, але на біс всі разом з нами співали дивну комбінацію звуків: “Літо буде”. Це для нас було дуже важливо. Або, наприклад, концерт у Миколаєві (на півдні), коли замість димових пристроїв працювала публіка з косяками – приблизно на півметра від рівня моря все було в диму. Було дуже смішно.


3. Щодо майбутнього (гіпотетичне) - з ким із музикантів світу (живих, або мертвих) вам би хотілося разом заспівати на концерті?
> За кількістю список може бути величезним. За якістю спробуємо скласти десятку. Але, власне, “заспівати”:

> Девід Боуі, Ніна Матвієнко, Монсарат Кабальє, Кайлі Міноуг, Андрій Середа (в дуеті для майбутньої вистави “Арабесок” за мотивами “Фауста”), Альбано і Раміна Пауер, тріо – Боно, Чарльз Буковскі та я, Пі Джей Гарвей, може, з Шінейд О‘Конор (на підспівках – Шон Конері) :) ))


4. Ну і схоже, але не обов'язково про музику - три бажання від золотої рибки?
> Буде достатньо одного бажання – хочу чарівну паличку, як у Гаррі Поттера. А далі вже сам зроблю.


5. Які поети вам більше подобаються - мертві чи живі? Ну хто, звичайно?
> Мені подобаються поети. І поетки теж. Поетки, переважно, живі. Поети теж. Як правило тих, хто подобається, я і співаю. Хочу перекласти українською Чарлза Буковскі.


6. Ким би ви хотіли стати, якби не були музикантом? Ніколи не було спокуси кинути це все і почати займатися чимось іншим?
> Тим, ким я хотів стати (“немузикантом”) я, зрештою, ставав. Працював на радіо, телебаченні, к…а, пресі. Зараз з величезним задоволенням працюю в театрі “Арабески” у Харкові. Розумію, що сцена – це те місце, на якому я маю бути. Попереду кіно…


7. Коли ми почуємо (чи почуємо?) заспівані Пісні для Мертвого Півня (чи то ми, закордонники просто не в курсі, і диски вже давно були на полицях крамниць, і навіть всі продалися? )
> Маю надію, що вже цієї зими, sorry за попередні обіцянки, але цього разу - 100%. У січні сідаємо і записуємо альбом, потім плануємо низку клубних концертів: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ. Запрошую всіх. А ви, закордонники, не проґавте, щоб диски до вашої з‘яви не зникли з полиць.


9. Хто із молодих укр. виконавців вам найбільше імпонує?
> Всі імпонують. От що буде далі – це вже інше питання. Хочу зі всіма познайомитися і зіграти.


10. Що для вас відпочинок? Тобто як ви відпочиваєте?
> Заникатися. Страшенно хочу поїхати останніх кілька років в Карпати, на жаль, не вдається.


11. Ну і про любов: Є вона, нема її, чи може спить?
> Вона є. Час від часу вона спить в моєму ліжку.


12. Питання, яке б Вам більше всього хотілося б почути, і Ваша відповідь на нього.
> Питання: Пане, Михайле, як ви збираєтеся витрачати свій гонорар за головну роль в останньому українському блокбастері, бюджет якого був найбільшим за всю історію українського кіно? Відповідь: ну-у-у… збудую театр, гарний концертний зал, студію звукозапису і кіностудію. Паралельно хочу заснувати премію імені мене для …


13. Що, на вашу думку, може зробити хай і не дуже проста, але не "впливова" людина в цій країні для того, щоб вона наблизилася до повноцінності.
> Бути повноцінною (людиною) = бути собою.


14. Нещодавно народний депутат Цибулько подав законопроект, що пропонує обмежувати імпорт книг в Україну у пропорції до випущених в Україні книг, і квоти цього імпорту поступово скорочувати - до 10% в 2013-му році (тобто в 2013-му Україну дозволити ввезення в Україну не більше 10% від випущених в Україні в 2012-му книг). Що Ви думаєте про цю пропозицію?
> Безперечно оригінальний поет, перепрошую, депутат. Я думаю, що в нього ще багато цікавих пропозицій. Я думаю, що квоти мають бути дійсно продумані і затверджені не лише у сфері книговидання (список можна продовжувати). За консультаціями звертайтеся…


15. Чи буде продовження проекту "Афродізіяки" з Віктором Морозовим?
> Мабуть, що буде за якийсь час. Є речі Віктора, які дуже хочеться спільно заграти-заспівати. Є ідеї пісень з ним, але на разі не можна відривати молодого і щасливого батька від його юних доньок (восени народилися прекрасні близнючки Морози – Зірка та Квітка).


16. Що Ви з Чайкою вживали перед (чи під час) річниці Бу-Ба-Бу минулого року у Києві?
> Чесно кажучи, не пам‘ятаю. Можливо, афродизіяки?


17. Чи може Півень закукурікати не за гроші, а за ідею?
> Півні кукурікають тільки за ідею, і за курами бігають не за гроші. А про що вам ідеться?


18. Революція здійснилася? Революція триває? Нова революція потрібна?
Питання звучить як опитування 5 каналу та інших ТБ…Якщо вам було добре рік тому, ваша революція вже відбулася, якщо ви відчуваєте, що вам потрібне продовження – ура – вперьод!
> Не виключаю, що нам потрібна нова революція, хоча я не є вічним революціонером. Карнавал має тривати;-)!


19. Коли чекати з концертами в Києві?
> Сподіваюся, лютий - слідкуйте за рекламою!


20. Улюблене місце у світі, в Україні, у Львові?
> «Ліжко моє українське…» (© Назар Гончар). У ньому (в моєму українському ліжку) час від часу спить моя любов…


Дуже дякую за всі запитання. Вибачте за лаконічність, але мені неймовірно важко багато писати, часом легше говорити, а ще легше співати. Готовий відповідати на всі питання, що вас цікавлять.

додано: 18-12-2005 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1134884595.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua