Вільний Форум: Комунізм, ПАСЄ і владоможні шарікови.

додано: 28-01-2006 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1138465117.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вільний Форум

УкраїнаСуспільство

Не можна не погодитися з тим що головною причиною всіх негараздів в Україні є безпокараність комуністичної ідеології.

Дійсно, система державного терору в СРСР трималася лише на людоненависницькій ідеології комунізму.

Теоретики і прихильники цієї ідеології та їх нащадки тепер зробилися успішними бізнесменами.

Генетично виведені за 80 років покоління "оболванених" фанатов і сьогодні є основою не нульових рейтингів компартій та ії клонів.

Мімікрія під сучасність не приховує їх злочинний червоний оскал.

Для приховування своїх злочинів та утримання своїх "завоюваннь" вони ведуть інформаційно психологічну війну:

Вони підкидають резонансні проблеми для обговорення в суспільстві.

Вони займають ключові посади в РНБО, КМ, ВР. Л.Кучма це хлопчик для лупцювання у порівнянні з Л.Кравчуком.

Всі проблеми залежності від Росії існують лише в площині існування метастазів комунобандитської пухлини, яка паразитує на наших ресурсах. Яка ревізія об'єктів Чорноморського Флоту? А чом не загальна ревізія всього майна на території України?!

Які проблеми з газом, з сиром?

15 років тотальної брехні, масового порушення прав людини, фізичного знищення українців, що виживають за межею можливого!

Сучасний Геноцид в Україні існує лише через відсутність принципових кадрових змін.

Тіж комунобандити, які у 80-х роках робили люстрацію за ідеологічними вподобаннями зараз репетують про порушення. Президент досі в оточенні старої клептократичної комсомольської еліти.

Соромливі опитування 5-го каналу відносно ставлення до комідеології виглядають невпевнено і непереконливо.

Питання треба ставити конкретно - комунізм, як і фашизм повинен бути засудженим? Це не лихо, це - злочин проти людства! Злочини комунізму відомі.

Злочинці, бандити, зрадники повинні сидіти в тюрмах а не в ВР та РНБО. Комунізм в Україні це ті граблі, через які кожного разу Мартинюки і Крючкови будуть розповідати про стратегічну необхідність бути залежними від Москви, а пан Кінах з Єхануровим обгрунтують навіть вигоду від цього - наприклад активізацію енергозбереження, підвищення якості продукції...

Нам будуть пудрити мозок ще 15 років, поки дійсно не знищать ще 10 мільйонів українців.

І все це робиться щоб прикрити колосальні розкрадання колишньою злочинною номеклатурою того що було створено руками мільйонами людей, знищених на теренах СРСР.

Комуністичні запроданці в Україні є гарантом панування Російського капіталу та збереженню награбованого за роки комуністичного режиму. Не бажання бачити це є зрадою.

Ще раз хочу повторити, що зрадою є безпокараність комунобандитської ідеології та її прихільників і захисників.

Пам'ятаю гасла які лунали з 1999 року. Пам'ятаю суперечки з М.Свистовичем стосовно "ошуканих" старців. І наслідок цієї толерантності - мільйони знищених фізично молодих людей, через злидні створені комунобандитами, через масове порушення прав людини (сучасний геноцид), через брехню і багаторічні фальсифікації, через ігнорування громадських вимог змінити злочинне керівництво на місцях в кожному районі, через тотальну корупцію в правоохоронних органах та державних установах...

Рішення ПАРЄ про засудження злочинів комунізму дає чудову можливість і, що найголовніше, юридичні підстави для ініціювання Україною, як державою, яка найбільше потерпіла від комуністичного режиму, питання про створення ООН Міжнародного трибуналу стосовно засудження злочинів комуністичного режиму, аби вони ніколи і ніде не повторились (Нюрнберг-2).

Рішення ПАРЄ - це тест для Ющенка, Тарасюка, Головатого.

Підготують вони звернення до ООН? Побачимо.

Випробування і тест проходить все суспільство. Визнати що твої кумири, герої, вчителі були ошуканими стукачами та будували власну кар'єру на кістках знищених дуже важко. Доречі саме безкоштовна праця мільйонів зеків зробила наші виробництва енерговитратними. Вугілля і ліс, нафта і газ, транспортні перевезення та витратне господарство на примусовому поливі - все це трималося на жорсткій , рабській експлуатації мільйонів людей.

За рахунок такої праці були створені матеріальні цінності, які розкрала наближена до розподілу номенклатура.

Схеми крадіжки газу і нафти існували і під час СРСР. А згадайте останню агонію ЗГВ, коли вже майно кралося відкрито, а поділ ресурсів СРСР між братніми республіками?

Збереження награбованого - головна мета комуністичних перевертнів. Конфіскації та повернення до державного кошика всього пограбованого - ось чого боїться сучасна крадійкувата еліта.

Комунізм - це остання ширма, все інше прикриття, димова завіса. Тому про тестування Президента в оточенні правоохоронної системи, що є відображенням репресивної машини, залишиної нам у спадщину комуністичною системою державного терору варто сподіватися.

В першу чергу нам в Україні треба зробити інформаційний прорив - у всіх ЗМІ щоденно повинно засуджуватися і викриватися злочинне обличчя комуністичної ідеології та її носіїв.

Це перший і важливий крок до кадрового оновлення.

З комуняками будуть виведені з керівної ланки резиденти та зрадники.
Росія в цьому плані діє рішуче.

Нашими національними інтересами повинно стати бажання визнати комунізм злочинною, антилюдською ідеологією і позбавитися червоної омани минулого.

І весь досвід комунобандитських клерків вважати таким що приносить шкоду Україні(весь період правління Кравчука-Кучми доводить це однозначно)


Лише через щоденний засуд комуністичного злочинного режиму
можна закласти фундамент успішної України

Відшкодування потерпілим від комуністичного режиму в Україні буде
логічним продовженням засуду.

Всі потерпілі їх родичі, ті хто отримав клеймо дітей ворога народу повинні отримати державну підтримку у своїх позовах про відшкодування матеріальних і моральних прав.

Не треба ховатися від свого минулого - його треба виправляти. І це не можливо при залишених сучасним комунобандитам преференціях, бо відразу виникає питання про так звані рівні стартові умови.

Успішний бізнес шарікових та їх нащадків є наслідком і продовженням політики прикривання комуністичних злочинів в Україні. Звідси дійсно і безпокараність бакаїв, лазаренків, ахметових, газові та прикордонні суперечки, прихватизація та масові порушення прав людини.

Післявоєнна Німеччина для старту в оновлений Світ прилюдно відмовилася і засудила злочини фашизму перед людством.

В жодному місці Західної Німеччини не знайдете навіть на заборах свастики.

А ось там де всі роки стояли "совєти", у східній частині Німеччини, сучасна молодь на протест відроджує символіку вермахту...

Покаяння і вибачення перед світовою спільнотою за злочинне минуле дало шанс німцям стати могутньою сучасною державою. А ми тягнемо комлайно на держпідтримці.

Злочинні режими завжди спираються на ідеологію. Підгрунтям будь якого злочину є мета. Мета виправдовується ідеологією.

Мета підкріплюється ідеологією. Режим є інструментом ідеології для досягнення та реалізації цієї мети, для виховання послідовників і виконавців. Наприклад експорт комунізму в Нікарагуа або в Афганістан... Мета удосконалення нації... Мета Алькаіди... Виховання будівника комунізму та смертників шахідів...

Злочинна мета возведена у ранг державної політики стає режимом, озброєним відповідною ідеологією, вона є загрозою людству.

У нас, як вже говорилося раніше, в кожному задрипаному селі прокуратура і міліція знаходяться на вулиці Леніна, а якась гидота 15 років повчає нас з трибуни ВР.

Не позбавившись тягаря злочинів комунізму оновлення України не відбудеться.

На брехні, ліцемірстві і злочинах проти власного народу не можливо побудувати демократичну і сучасну Європейську Україну.

Лише покаяння післявоєнної Німеччини за злочини фашизму, вибачення перед всім світом за скоєне негідниками надало можливість цій країні стартувати і бути лідером сучасної Європи.

Не позбувшися комлайна та спадкоємців злочинної комуністичної ідеології Україна не почне оновлюватися.

А головним поКАРАнням негідникам стане саме щоденний засуд та висвітлення їх злочинів. Щоденний і по всіх ЗМІ. І це повинно бути на державному рівні, як покаяння перед Світовою спільнотою, як гарантія неповернення до часів панування Кравчуків і Брежневих...
Ось тоді і прийде кінець комунобандитським крадіям!

Також важливим елементом в цій справі стане відшкодування потерпілим від комуністичних режимів.

Лише в Україні особи які:

-перебували у Сталінських таборах, на примусових роботах,

-також їх родичи, уражені у своїх громадянських правах,

-їх діти, які були оголошені дітьми ворога народу

по цей час у своїй більшості не отримали реабілітацію та хоча б вибачення за злочини скоєні проти них комунобандитами.

Щоденне засудження і висвітлення у національних ЗМІ комуністичних злочинів буде найважливішим чинником покарання комунобандитам і тим інструментом, що звільнить такий лайнер як "УКРАЇНА" від проржавілих нафтових канатів...

Лише тоді почнеться справжній рух з відстойнику історіі.

Пора припинити молотити повітря гвинтами.

Нас чекає вільне море життя.

Дай Боже силам Майдану розуму поєднатися та позбавитися ганебної спадщини минулого!

Тема засудження комуністичного режиму невід'ємна від ідеології комунізму.

Ідеологі та виконавці, послідовники і пофігісти та іх захисники це дійсно пристосуванці - за висловом Кравчука це продукт еволюційної боротьби за виживання.

Засудження антилюдської ідеології і покарання за злочини, які були скоєні під її гаслами та прапорами є стратегічним завданням української нації.

І тема ця турбує багатьох по обидві сторони барикад історії.

Ця тема в площині розгорнутої проти України інформаційно-психологічної війни. Вона є одним з ключових її моментів.

Не покарання комуніста Кравчука( в нього достатньо вже і без комунізму грихів) повинно стати метою, а -

ВИПРАВЛЕННЯ ДЕФОРМОВАНОЇ СВІДОМОСТІ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Свідомості, в яку на протязі майже 100 років вбивали бацилу комуністичної ідеології.


Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків та його нащадкам!

Але треба називати і конкретних осіб.
Конкретних членів РНБО, КМ, ВР. Без конкретики нічого не вийде.

Все дуже правильно: комунобанду треба гнати і карати. Для цього потрібні конкретні імена і факти їх діяльності.

Чому ми соромимося їх назвати?

Тепер вже діти комунобандитів заправляють Україною. Навіть онуки. А вони ж заражені вірусом ненависті до всього українського.

Давайте проаналізуємо кожний кабінет, кожного чиновника через призму діяльності їх і їхніх патронів у минулому.

Згадаймо, як саме після отмашки Л.Кравчука (з трибуни ВР цим паном його пам'ятним висловом про швейцарську хатинку був даний дозвіл красти всім) Азарови почали розповідати казки про рівні стартові умови та первинне накопичування капіталу.

І ось тепер ця гидота здивовано доповідає нам про те що люди мерзнуть в Алчевську, Херсоні, Криму...

Для качурів виявляється секретом що в кожному місті України до цього часу через комунальні служби та міськвиконкоми розкрадалося, прихватизувалося держмайно та доводилося до занепаду обладнання життєзабезпечення та житловий фонд.

А той хто по своїх областях залишив людей без роботи, обікравши місцеві підприємства, хто створив нестерпні умови життя для 80 відсотків українців тепер успішний підприємець та ще й депутат.

Тому цій комунобандитській системі вигідно було щоб крали всі, бо за 10 цвяхів людину можна було засудити, а за те що вкрав і знищив завод "Чистих Металів", або "Криворіж сталь" - тебе напоють чаєм та запропонують вивести капітал з тіні.

Владоможним комунобандитам не вигідно залишатися без своєї історичної спадщини, бо саме там їх справжнє обличчя, обличчя злочинців.

Українське суспільство починає все твердіше вимагати засудження комуністичної ідеології, і організації процесу десовєтізації, подібного до Нюрнбергу.

В цьому аспекті цікаво нагадати, що НАВІТЬ рядові члени НСДАП після Нюрнбергу не мали змоги займати державні посади.

НСДАП - це Націонал-Соціалістична партії Німеччини, топто аналогічна структура до того шо в нас було КПСС.

Отож тоді багатьом з нинішніх владноможців залишиться чи на городі відпочивати чи... біля пасіки.

Також рядові члени НСДАП не мали права викладати у вищих навчальних закладах без публічного покаяння.

Наприклад, видатний філософ Хайдегер був рядовим членом НСДАП, але не забажав каятись, отож до кінця життя він був позбавлений права працювати викладачем...

Щодо функціонерів НДСАП рівня Тарасюка(теперішнього міністра закордоних справ України) (Тарасюк був інструктором ЦК КПУ), то вони відсиділи своє за гратами, за рішенням відповідних судів...

Дійсно, спроба на власних життєвих прикладах щось довести один одному нас може лише посварити.

Справа в іншому- в бажанні чи небажанні щиро позбавитися свого злочинного минулого і засудивши ці злочини, консолідуватися і почати рух вперед.

Комусь дуже вигідно щоб сьогодні ми всі знов перегризлися захищаючи ідеали комуністичного минулого. А там зверху хитро озираючись будуть сидіти кравчуки з медведчукуками та все генетичновишколене оточення одобрямців. Повторюю не самоціль покарати комідеолога кравчука.

Найважливішим є щоденна і на державному рівні праця всіх ЗМІ по виправленню скалічених мізков людей та рехтуванню деформованої свідомості всього нашого суспільства.

Ось резерв і передумова для народження національної ідеї.

І саме це лякає тих, хто не бажає повертати отримане злочинним шщляхом.

Через це всі ці умовності і процедури легалізації капіталів, та амністій злочинцям.

А ви бачили де небуть пробачення і амністію громадянам неспроможним заплатити за комунальні, газ світло?

Неспроможніх тому що їх роками обкрадали "успішні" накопичувачи первинного капіталу.

Доречи, панове читачі , це робилося в рівних стартових умовах з вами.

Як це Ви не поряд з Лазаренками, або з Суркісами?

Ми , 80 відсотків українців, які виживають за межею малозабезпеченості, дійсно в рівних стартових умовах.

Тож давайте зробимо перший крок - позбавимося тягоря злочинної спадщини.

В суспільстві шо бажає одужати дійсно наступає прозріння.

Нюрнберг-2 буде!

Майдан один з кроків до цього одужання. Крок до правди це спроба української громади підвестися з колін у грудні 2004 та стати на ноги у 2006.

Закликаючи владу бути прозорою ми не можемо залишити позаду неї ширму комунізму. Ширму, за якою ховаються сучасні злочинці.

Саме небажання позбавитися комуністичних ідеалів і засудити комунобандитський режим, що майже 100 років руйнував Світ і свідомість людей, веде Росію до розпаду. Не вбачати це можуть лише діти.

Україна, позбавившись злочинної спадщини буде міцнішати. До життя приходить нова генерація. І вона не буде боятися своєї історії. В нашій історії вже не буде місця комунофашистським режимам що є основою масовим порушенням прав людини, тотальній корупції і злочинності.

Саме для цього потрібен Нюрнберг-2. І він буде!


Обговорити цю статтю у форумі

додано: 28-01-2006 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1138465117.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua