Форум "Гумор", або: Веселий Майдан

додано: 01-04-2006 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1143896964.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

www2.maidanua.org/go/hum

УкраїнаКультура

"В Киеве - революция. Симоненко, Тимошенко, Мороз во главе толпы с вилами и корреспондентами CNN врываются в тамошний Белый дом, стучат в двери президентского кабинета. Кучма:
- Кто там?
Мороз:
- Мы, украинский народ, пришли президента свергать!!!
Кучма:
- А его нету, вышел по делам.
Толпа расходится. Вот так уже четвертый год преступный коррумпированный режим, обманывая свой народ и мировую общественность, сохранял власть в своих руках."

- Anekdot.ru, 29-09-2002


Форум "Гумор" на Майдані - окрема тема, що потребує глибокого філософського осмислення, або взагалі хоч якогось осмислення. Або взагалі не потребує ніякого осмислення.

Це такий собі Чахлик Невмирущий: тобто туди заходять рідко, але він не вмирає і постійно поповнюється якимись цікавинками.

Він практично не фільтрується ні авторами, ні модераторами. Там може навіть прожити близько року старий, забутий і несмішний наїзд на адмінів сайту (ото стерли тіки сьогодні). Там часто проскакують ідеологічні диверсії та самодостатньо-гносеологічні рефлексії, яким не потрібен інший читач, крім задоволеного автора.

Місцями цей форум іскрометно-смішний. Місцями він схожий на гебельсівську пропаганду або програму Романа Чайки "5 копійок". У кращих їх зразках. Але іноді й у гірших.

Звичайно, наш форум "Гумор" не дотягує до структурованісті та чистоти інших популярних ресурсів:
http://ukrlife.org/main/humor/gumor.html
http://vsi-nashi.livejournal.com
http://krainachudes.org
http://vladimir.vladimirovich.ru
http://brehnya.org.ua

Але перли у нас є!!! І які перли!!!!!

ОТОЖ -

Дню Дурнів присвячується: до вашої уваги - список обраних політичних жартів з нашого форуму "Гумор" за п'ять років, що минули від акції "Україна без Кучми" та заснування сайту "Майдан". Все, чого нема у цій збірці, буде нещадно витерте найближчим часом в рамках зачистки "Гумору" від сміття, за численними проханнями трудящих! ;)
ЛАКОНІЧНО


Анекдоти про Кучму і його друзів
Президенту України Л.Д. Кучмі
"Шановний Леоніде Даниловичу! Пише вам електрик Сидоров. Через величезну зовнішню схожість із вами мені часто б'ють пику. Зробіть що-небудь!"Афоризми диктатора Лукашенка
"Уникальность ситуации в Белоруссии состоит в том, что я никому ничего не обязан."
"Я обещаю, что к Новому году у каждого белоруса нa столe будут нормaльныe человеческие яйца."
"Только я взялся за яйца, как сразу масло пропало."
ОХВІЦІЙНО

Указ «Про відзначення 740 річниці татаро-монгольської навали»
З метою подальшого зміцнення нашої державності і поширення ідей незалежної розбудовності та соборної незалежності наказую гідно відзначити 740 річницю татаро-монгольської навали - символу інтернаціонального єднання народів-братів.

Закон України Про Сало (1 квітня 2003 року зареєстрований в канцелярії Верховної Ради С.Терьохіним)
Закон України "Про Сало". Виходячи з історичної місії Сала як провідника гуманізму та суспільної моралі; зважаючи на глибокі соціальні проблеми країн, де Салоїдство ще не стало головним способом життя пересічної людини, та утверджуючи право на глобальну гегемонію Сала та підпорядкованих ньому Салопродуктів, Верховна Рада України урочисто приймає цей Закон.

Прожект Указу про охвіційну мову в ( на) Україні.
8. Родним язиком для кожного громадянина повинна бути державна мова. В ісключітєльних случаях при налічії висновку генної експертизи позволено , шоб рідною мовою считалася офіційна ( руска).

Из Луганской облгосадминистрации поступили резолюции митингов и уличных
собраний прошедших вчера на территории области.

"Также к Екатеринбургу (бывший Свердловск) решили присоединиться 8 уличных комитетов г.Свердловск Луганской области. Сельский сходсела Андрианополь Славяносербского района намерен присоедениться к Греции. Город Счастье намерен сбежать в Швейцарию."

Як Ющенко перейменовував свята.
27.06.05 Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, молоді та спорту в Міністерство сім"ї, дітей, молоді та спорту. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Дня Конституції.

Офіційно зареєстроване звернення до апарату уповноваженої ВР з прав людини Ніни Карпачової
Повідомляю Вас про порушення Конвенції про захист прав і основних свобод людини, яке відбувається стосовно громадянина України Ющенка Віктора Андрійовича, законно обраного Президента України. Протягом листопада та грудня 2004 року відбувся ряд подій, що свідчать про позбавлення волі Ющенка В.А. та підміну його на іншу особу.

Податок на Жопу (проект Закону)
Цим Законом встановлювається податок на жопу та інші органи, які виконують функції жопи в разі її відсутності (далі - податок на жопу), як джерело фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатації туалетів загального користування та проведення природоохоронних заходів в місцях, які не мають ознак туалету, але використовуються як туалети.ІНФОРМАТИВНО

Правник: "Посібник ющебреха"
Ющенко безвідповідальний політик, бо замість писати програму, вболівав за російську збірну.

Чому я буду голосувати за Леоніда Кучму? - листи до редакції газети
...На вопрос "Почему я буду голосовать за Леонида Кучму?" обычно не отвечают, а дают в морду...

Что будет с каждым из нас, если победит каждый из них?
«Николай Томенко жалуется, что в СИЗО его заставляют слушать записи Яна Табачника»
«Шахтер» - чемпион! (проект закона, внесенный Кабмином)
...
«В прямом телеэфире Лакшми Миттал приобрел с аукциона кондитерскую фабрику «Рошен». Премьер-министр отмечает абсолютную прозрачность заключенной сделки»
«Такого не было даже при Билозир!» - Работники филармонии жалуются на действия министра культуры Шона Карра»


Правдива стенограма розмов Кучми
К. Я от, знаєте, хоч і скрутно з часом, люблю інколи взяти з полиці збірку Володимира Сосюри та прочитати Людочці вголос: «Любіть Україну». Треба нам з Вами, пане міністре, більше уваги приділяти майстрам слова. А особливо треба підтримати тих, хто розчиняє перед нашою країною двері у віртуальний світ Інтернету. Приміром, що Ви чули про нашого видатного Інтернет-журналіста Гонгадзе?
К; Грузин, грузин....
П.: Так, представник братнього грузинського народу, що подарував світу «Витязя у тигровій шкірі». Треба допомогти цьому талановитому митцю. Хотілося б направити його на декаду українською культури у Тбілісі.
К.: Чудова думка, Леоніде Даниловичу. Аби тільки чеченці його в дорозі не викрали.
П.; я подзвоню Деркачу, хай він потурбується.


Краткий курс журналистики для стран с режимом переходной демократией
А теперь сообщение, которое мы получили только что: гигантский астероид размером более 500 тысяч миль врезался в Землю. Наша планета превратилась в скопление раскаленной космической пыли, развеянной в диаметре трех световых лет. К другим новостям...

Про патронат
Що ж тут такого непонятного ?? "Під патронатом президента" означає буквально ось що :
1) Президент бере свій патронат і заряджає його патронами;


Внимание: опасный вредитель!
Братан рыжий (Bratella ucrainica), типичный представитель семейства толстомордых (Megacephalidae)...

Cамое дорогое шоу в Украине
К Вашему вниманию -самое дорогое шоу в Украине: Цирк-Шапито под руководством заслуженного бандита Леонида Кучмы!
В нашей программе:
- веселые клоуны Нестор Шуфрич и Степан Гавриш!
- маг-чародей-фокусник: Сергей Кивалов
- шоу-акробатов Сергей Тигипко и Валерий Коновалюк
...


могучий и великий финский язык
какку - торт, булочка ("Дайте мне, пожалуйста, вот эту какку")))

Коротка історія України та українців
В ніч на шостий день сотворив Бог першу людину, і назвав він її Богданом...

"ОТКРЫТЫЙ УРОК" - проза на 4 листа
- Сегодняшняя тема по домашнему заданию - это "Малороссия на грани второго и третьего тысячелетий. Подавление усилий мирового империализма и сионизма по разжиганию внутринациональной вражды. Мартовские декреты Путина".

Дупа Хенка - українською мовою (пародія на сектантську пропаганду)
Хенк - мільйонер-філантроп. Він побудував це місто. Хенк його хазяїн! Він може зробити, що хоче, а він хоче дати тобі мільйон доларів, але не може, поки ти не поцілуєш йому дупу!

Політичний БРЕХЛУНАПАРК на Майдані Незалежності
КИЇВ. На Майдані Незалежності буде відкритий політичний БРЕХЛУНАПАРК - освітньо-розважальний атракціон з елементами моделювання української демократії.БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Мильне листування Вовчика і Льончика
Кстати, у тебя дома какая-нибудь книжка есть? Кто такой Шевченко? А то на прошлой неделе меня нагнули к его памятнику цветы ложить, а я типа забыл, кто он. Напомни, если не впадлу. Лёнчик.
Частина 1.
Частина 2.
Частина 3.

DevRand. ЗАЯВЛЄНІЄ ДЛЯ Т.Н. НАРОДА УКРАІНИ
Ви називаєтє нас олігархамі. Ми нє олігархі, ми настоящіє хазяєва етой страни і заявляєм: ми вас імєлі, імєєм і будєм імєть. Скоро ми снімєм с должності с помощью наших мєлкіх шестьорок - комуністов і прєзідєнта - нашей шестьоркі покрупнєє, нашего главного врага - Ющенка, ета сука забрала у нас 10 міліардов грівєн, і за етот базар он єщьо атвєтіт.

Обращєніє до братви і тьолок КНУ з приводу прісуждєнія титулу пачьотного фєльдшера
Коли я сюди їхав, мені помощнікі сказали, що нібито ваша вчена рада не дуже хотіла мені давати дохтора, бо, кажуть, ніби я нєдостоїн. Так я так скажу: як великий вчений їбав я цю раду. Теж мені науковці, захочу і взагалі грошей на науку не дам вообщє! Що тоді заспіваєте? Понялі, сукі?

ХТО Є ХТО В САУНІ У КАСЬКІВА
Епізод 7. Каськів і Зварич
К. Пора реєструвати нашу партію.
З. Не пора. У вас підписи фальшиві.
К. Фак! А якщо я вам дам кейс бабла?
З. Ноу. У вас і доляри фальшиві.
К. Шіт, дядьку, хіба у нас закони справжні?!! Хіба у тебе дипломи справжні?!!!


слoвничok для урядових референтів МІД часів Януковича
Вeрбaльнaя нoтa - мaлявa
Пeрeгoвoры - рaзбoрки
Приeм - стрeлкa


ДМБ-2001 або ОРУЖИЄ ВОЗМЄЗДIЯ
H а б i л У к р а л. Бiн Ладенович, ви тiльки подивiться - україньське ППО збило цивiльний самальот iз Iзраїля. Аллах вєлiк, i нєiсповєдiми путi його!
Б i н Л а д е н. (Давлячись кiсткою i витрiщаючi очi). Заєбiсь! (До талiбiв). Учiться, торчки, як нада! Вижену вас к хуям, або американцям здам, i Саню Кузьмука вiзьму. Вiн хоть i нєвєрний, але дiло знає.


ВСЕМИРНАЯ ИСТОРИЯ ВНАТУРЕ
…Сначала были только лохи. Горбатились с утра до вечера, света белого не видели, и не было в мире ни разборок, ни ночных клубов. Да только одному лоху, самому умному, горбатиться было в падлу. Да и не умел он этого – зато умел нехило рыла чистить. И придумал он такую тему. Стал забивать лохам стрелки и разъяснять: я тут самый крутой. Хочешь в рыло? Нет? Тогда башляй.

Непревзойдимый шедевр ораторского искусства - дуже гарна мова !
"Ви, пан головуючий, не улибайтесь і не вздумайте виключити мікрохвон і лишити мене слова. Про свободу слова у нас буде окремий разговор"ГЛУБОКОМИСЛЄННО

ВАСЯ ПУПКІН. які ж ми , бля, придурки..... ( досить довге і правдиве ессе )

Наша відповідь Макбету, або монолог Опудала
Я не злодій, просто мені з країною не пощастило. Уявіть собі, якби я був президентом, скажімо, Швейцарії, хіба б я крав? Тримав би гроші у тих самих банках, де й зараз, але б до чужого - ні-ні! І не думав би. А як президент України змушений красти, бо людина я вже немолода, і по виході на пенсію не хочу, як решта старих, нишпорити по смітниках за порожніми пляшками. От і доводиться - ні, не красти, а гідно забезпечувати сім'ю. А тепер логічно розсудіть: якщо гарант є злодієм в Україні і незлодієм у Швейцарії, хто винуватий? Вірно: Україна!

“НеПутевые заметки о США”
Иногда мне кажется, что американцы переплюнули СССР по части пропаганды. Честное слово! Какой журнал ни откроешь, везде пишут о том, как нация борется за здоровый образ жизни, за оздоровление, оторвешь взгляд от журнала - вокруг сплошное ожирение.

Кучма став Верховним товаришем!
Якби в Верховній Раді було проведено люстрацію - опис та оцінку наявного майна - найдорожчим предметом виявилася б навіть не колекція есдеківських депутатських карток Нестора Шуфрича і не система електронного голосування "Рада" (зрештою, обходяться і без неї, та ще й легко ламається), а.. звичайна люстра.

"Вы когда-нибудь видели в своей жизни настоящего бендеру?" (збірка афоризмів одного типового троля)
Даже в блокадном Ленинграде имея деньги можно было купить шпроты. Хотя я же не отрицаю, что было море дефицитов но, зарабатывая 700 рублей можно было иметь практически все. И видик и квартиру.ПІСНІ, ВІРШІ

Мель-ни-чен-ко!
Кто со "Свободой" входит в дом?
Кто нынче каждому знаком?
Он не ученый и не бард -
Он президентский bodyguard,
Все песенки о нем поют,
Скажите, как его зовут?


Сказка про Федота-стрельца, удалого молодца
Из глубин сибирских руд
В царство выборы идут,
А у нашей власти рейтинг -
Куры на смерть засмеют.
Отправляйся, братец, в путь,
Да "съестного" нам добудь, -
НДП аль регионов,
Аль ишо чаво нибудь.


Про Пушкіна
Біля ставка - верба зелена.
Єдине дерево навкруг.
І треба ж, шоб якась падлюга
Кота прип“яла на ланцюг!
Нявчить, дереться вдень і ввечір,
мовчить зі страху цілу ніч.
Иому хіба шо одізветься
Чи то сова, чи може сич.
Там чуда різнії бувають
.....
-А, брате Пушкін, сучий сину!
Тебе сюди як принесло?
Присунувсь нащо на Вкраїну?
Своє не кинув ремесло?


Бегемот Замбезьський. ПІДВАЛИНИ ДЕРЖАВНОСТІ
Від Тиси до Дону немає кордону -
одні КПП при дорогах стоять;
ось тут проживає, ніяк не вмирає
нарід, що віками дає дає себе драть.
Частина 1
Частина 2

Песенка Бен Ладена
От улыбки моей у врагов истерика,
От моей бороды у врагов мигрень.
Ах, Нью Йорк, мой Нью Йорк - ты моя Америка,
Ты и жертва моя, и моя мишень.


Дом, который построил Кравчук
А вот наш несчастный забитый народ,
Ему бы загнуться – а он всё живёт!
Его олигархи с братвой обдирают,
Которых Сан Саныч клеймит и ругает,
Который в друзьях с коммунистом известным,
Которого Рухи долбают совместно,
Оставив в покое того пастуха,
Который пасёт свою Раду пока,
Которую Кучма берёт на испуг,
Которому нужен зачем-то Марчук,
Который заведует РНБОУ,
Которая может лягнуть СБУ,
Которая треплет всю нашу милицию,
Которая ловит нахальную птицу,
Которая часто крадёт единицу,
Которая в Банке Народном хранится…
Да, долго народу ещё веселиться
В цирке, который построил Кравчук


Лист до опозиції в День міліції (інструкція зі святкування)
Налийте чарку, випийте
За міць лобів ментівських.
За гуму їхніх скіпетрів,
За їхні чорні списки.


* * *
Морква на городi,
У саду бджола.
Жаба на болотi
Крила розвела.
Хоче полетiти,
Тихо каже "Ква!"
Але в небо взмити
Не дає Москва.


Расказ Хренова о хреновой ситуации вокруг Тузлы
Я знаю, Дамба будет
Среди солёных брызг,
Когда в России люди
Напиться могут вдрызг!


Заповіт
Як умру, то поховайте
Мене на “Южмаші“ -
Не побачу я ніколи
тюремні параші!


Эксклюзив!!! Песни Виктора Януковича
Две ходки пронеслись моей судьбой.
То были жизни грусные моменты...
Но третья ходка будет коневой –
Я попадаю прямо в президенты.


Любіть Україну! - Неососюра
(перший вірш про партію Регіонів з'явився на Майдані 23-10-2001)
Любіть "Регіони"! Мов гроші, любіть
Цю партію - неньку податків!
І "оптовой партієй" в неї вступіть -
І з братом, сестрою і татком!
...
Любіть Україну! Любіть, Вашу мать
(і неньку, і дедді достоту)!
Кохайте, хто має ще сили кохать.
А решта - не ваша турбота...

Зауваження та пропозиції щодо т. зв. "роботи" форуму "Гумор" радо вислухає громадський дружиннік, черговий по форуму - Юрій Шеляженко, happy (at) maidanua.org

Обговорити цю статтю у форумі

додано: 01-04-2006 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1143896964.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua