Оргкомітет Громадянської Асамблеї України: Звернення до Секретаря РНБОУ п. Р. Богатирьової

додано: 22-01-2009 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1232628493.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

http://maidanua.org/wiki/index.php/GAU

УкраїнаГромадська ДіяСекретарю Ради національної безпеки і оборони України
п. Р. Богатирьовій

Копія Голові Ради національної безпеки і оборони України,
Президенту України
п. В. Ющенку

Шановна пані Раїсо!Українська громадськість занепокоєна контроверсійними чутками та плітками, що з кожним днем щотужче затягують вузол навколо угод, підписаних українським "Нафтогазом" та російським "Газпромом" 19-го січня цього року в Москві. Занепокоєння посилюється інформацією про існування кількох угод чи то протоколів, назви яких, за домовленістю, є "комерційною таємницею". Це створює негативні настрої в Україні, провокує невизначеність перспектив розвитку Держави та суспільства, спричиняє до зневіри у спроможність української влади ефективно протистояти кризовим явищам та захищати національні інтереси.

Щиро переконані, що документи, які безпосередньо і суттєво впливають на стан національної безпеки України не можуть бути "комерційною таємницею".

Звертаємось до Вас з пропозицією: негайно, після закінчення засідання РНБОУ, 23 січня оприлюднити достовірну інформацію щодо угод, підписаних "Нафтогазом" та "Газпромом" 19-го січня цього року. Український народ має володіти достовірною інформацією про підписані договори в повному обсязі.


Оргкомітет Громадянської Асамблеї України.
_________________
Контактна інформація:
Андрій Когут,
тел.: 80636179705
факс: 486 76 29
e-mail: kohut@irf.kiev.ua

Обговорити цю статтю у форумі

MsWord document
zvernennia_rnbo-2.doc

41.00 Kb

додано: 22-01-2009 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1232628493.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua