АдмінҐрупа Сайту "Майдан": Українська дилема: Огризко чи Черномирдін?

додано: 18-02-2009 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1234976834.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

УкраїнаПолітика

"Раби, підніжки, грязь Москви…"
Т.ШевченкоТільки мертвий не чув висловлювань Надзвичайного та повноважного посла Російської Федерації в Україні пана Черномирдіна на рахунок української влади, українського суспільства та України, як держави.

Тільки мертвий не знає, що Надзвичайний та повноважний посол Російської Федерації в Україні пан Черномирдін у абсолютно неприпустимий для дипломата спосіб, брутально, по хамські втручається у внутрішні справи суверенної країни.

Тільки мертвий не пам`ятає, що навіть у "любого друзя" пана Черномирдіна, Леоніда Кучми, часом червоніли вуха, коли він слухав сентенції "друга сердешного"...

І тільки мертвому байдуже, що за поведнку пана Черномирдіна, що він її демострує в Україні, він би був оголошений персоною нон ґрата у будь якій країні світу, включно з Білоруссю, Кубою та Венесуелою.

Тим не менше, цей "дипломат" й досі "бажана особа" в Україні.

Тим не менше, Українське МЗС, попередивши "посла" про неприпустимість недипломатичної поведінки, отримує ножі в спину від представників "патріотичних парламентських партій".

Як кажуть північно-східні сусіди - "прієхалі"...

Схоже на те, що і ПРУ, і КПУ, і БЛ, і БЮТ з "любими друзями" з НУНС залюбки проголосують за відставку Міністра закордонних справ пана Володимира Огризка, як тільки така постанова буде поставлена у порядок деннй ВРУ. Бо таким є хохляцький інстинкт: "Москва всєґда права!" В тому інстинкті нема нічого Українського.

Але маємо звернути увагу українського суспільства на те, що хохлізм штибу "Ми уважаєм імя Стуса, но імєнєм єґо унівєрсітєт нє назовьом", річ недолуга, смішна, але підступна.

А фанів "нєолібєральной імпєрії" в Україні маємо застерегти: скільки б ви не витрачали зусиль на знищення Української держави, персональних пенсій РФ, як кажуть північні сусіди - "вам нє відать, как собствєнних ушей", не кажучи вже про губернаторства і навіть "помєстья" десь у Вологді, чи "пенсійні урядові дачі" в Барвіхє, чи Пєрєдєлкіно, не кажучи про квартири на Рубльовкє...

Ми вважаємо, що ставлення до можливої спроби відставки Верховною Радою міністра закордонних справ Володимира Огризка стане черговим лакмусовим папером для народних депутатів, парламентських і позапарламентських політичних сил та діячів.

Огризко чи Черномирдін?

Україна чи "єдіная-нєдєлімая"?

Третього нема! Слава Україні!Обговорити цю статтю у форумі

додано: 18-02-2009 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1234976834.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua