АдмінҐрупа сайту "Майдан": Захистимо право на вибір!

додано: 12-03-2009 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1236884895.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

УкраїнаПолітика

Скасування постановою Верховної Ради України та подальше блокування через суди виборів до Тернопільської обласної ради є ще одним свідченням того, як далеко можуть зайти позаправова влада та безвідповідальні, користолюбні та боягузливі політики у прагненні до політичного самозбереження шляхом консервації контролю за ресурсами держави та суспільства.

Порушення Верховною Радою п.30 ст.85 Конституції України, за яким до повноважень ВРУ належить лише призначення, але жодним чином не скасування виборів, стоїть в одному ряду нескінчених відхилень діяльности «законодавчого» органу від закону – починаючи з дванадцятирічного невиконання вимог Конституції України щодо врегулювання власної діяльности Регламентом у вигляді закону, продовжуючи блюзнірськими «блокуваннями трибуни» та закінчуючи ухваленням численних позаправових актів на кшталт постанови про скасування призначення голови НБУ.

Істерична антитвиборна активність всім відомих політичних сил як у ВРУ, так і у партійно-корпоративних судах демонструє, що вікопомна теза "вибори – це злочин проти народу" видає справжнє ставлення цих «політиків та державних діячів» до народного суверенітету, ототожнення ними «народу» виключно із собою, власними підлеглими та симпатиками, їхній пекельний жах перед неминучою поразкою. Залученість до цих деструктивних дій тернопільського депутата від групи "За Україну" є викликом для державницьких патріотичних сил, викликом, котрий потребує негайної і рішучої відповіді.

Заперечення виборів, протидія народному волевиявленню не можуть вважатися прийнятними і залишатися безкарними у державі, котра претендує бути демократичною і правовою, та у суспільстві, що прагне бути громадянським.
Особливо небезпечним є те, що є всі підстави вважати, що і неконституційні вправи ВРУ і втручання судів у виборчий процес є лише репетицією перед президентськими і парламентськими виборами з боку тих сил, для котрих національна безпека, демократія, права громадян – ніщо перед власними інтересами.

Скасування виборів владою делегітимізує владу та перетворює владців на узурпаторів, а їхніх спільників в судівських мантіях – на співучасників сваволі і наруги над демократією та громадянами. Політиків, котрі бояться виборів, треба тримати від влади на відстані як не гарматного пострілу, чи польоту курячого яйця, то вже певно на безпечній відстані між заповненим бюлетенем та виборчою урною.

Ми закликаємо Президента України, як гаранта Конституції України, прав і свобод громадян, до належного реагування.

Ми закликаємо виборців Тернопілля відстоювати своє виборче право всіма конституційними засобами.

Ми закликаємо суди згадати про "вашу честь" і не бути інструментом у нечистих руках.

Ми закликаємо політиків, котрі хочуть вважатися українськими політиками і громадські організації, котрі хочуть вважатися незалежними і – знов-таки – українськими, до єднання зусиль у забезпеченні проведення чесних та прозорих виборів.

Ми закликаємо громадян до вільного, усвідомленого вибору!

Слава Україні!

12.03.09.

Обговорити цю статтю у форумі

додано: 12-03-2009 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1236884895.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua