Олександр DADDY Попов: Обиратимемо Україну

додано: 26-12-2009 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1261855280.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

УкраїнаСуспільство

Я, Олександр Попов, 52 роки, аналітик одного з виборчих штабів, одружений, маю 2 повнолітніх дітей, освіта вища технічна, за віросповіданням – греко-католик, за ідеологічними переконаннями - український націоналіст.
Я, Попова Алла, 45 років, бухгалтер, одружена, маю 2 повнолітніх дітей, освіта середня спеціальна, за віросповіданням – греко-католик, за ідеологічними переконаннями - українська націоналістка.
17 січня, і напевно 7 лютого, ми прийдемо нашою родиною обирати наступного Президента України. Ми вважаємо, що в ці дні ми обиратимемо не тільки главу Держави, а й майбутню Україну.
На вибір нам пропонують декілька «україн»:
Україну Януковича – Малоросію в складі нової імперії. Без мови, волі, свободи.
Україну Юлі – країну одного олігархічного клану, де будуть роздавати «гречку» і в ручну регулювати видатки і податки. Засадничі настанови надходитимуть теж з Московії, з якою потрібно буде братерські дружити через хронічний газовий голод.
Україну Сєні, яка б була дуже приваблива, якби її не презентував імпотент.
Україну Литвина, яка буде повторенням КумчаЇни, але з урахуванням поточної ситуації і вимог Луб‘янки.
Всі решта запропоновані «україни» не варті уваги, і можна б було серйозно поставитись до можливих варіантів еміграції, якби нам не пропонують ще й
Україну Ющенка.
За 5 останніх років у нас накопичилось дуже багато претензій до Нашого Президента. Він не виправдав багато наших інколи випрравданих, а інколи не виправданих сподівань і очікувань. Він не став революціонером, він на поталу революційній доцільності не розстріляв Підрахуя, не «кинув» Юлю, і не посадив Рената.
Весь цей час він відроджував Україну так, як він собі уявляв. Його уявлення Неньки співпадає з нашим: і пісні, і вишиванки, і Країна Мрій, і Наше Різдво, і плач по похованим в Биківні, і розірване на частини серце по жертвах Голодомору.
Наша Україна – це Україна Ющенка.

Обговорити цю статтю у форумі

додано: 26-12-2009 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1261855280.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua