Святослав Караванський: Злочин

додано: 16-11-2010 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1289893295.html // Версія до друку // // //

Для Майдану

СвітПолітика

Як і треба було сподіватись, вибори до місцевих рад пройшли в Україні з кричущими порушеннями демократичних норм, за сценарієм, практикованим п’ятою колоною на президентських виборах 2004 р. 31 жовтня цього року п’ята колона робила репетицію наступних парламентських виборів, на яких вона має здобути потрібних їй 2/3 голосів у Верховній Раді для утвердження своєї диктатури. Правдиву картину цих виборів відбито у заяві посольства США в Україні, у заяві Українського Конгресового Комітету Америки, у спільній заяві опозиційних партій України та у висновках громадської організації “Опора”.

Европейські стандарти політичного життя вимагають інформувати світ правдиво без жодних відхилень від реальних фактів. Під цим оглядом нема чого дивуватися заяві спостерігачів від Росії, які всупереч дійсності заявили, що вибори відбулися без жодних порушень. Російські інформаційні стандарти не можна назвати европейськими. Це стандарти дезинформаційні, підпорядковані бажанню зображати дійсність не такою, якою вона є, а такою, як вигідно дезинформаторам. Згідно з цими стандартами від світу приховувано жахливі злочини, тякі як Голодомор в Україні, як розстріл польськигх військово-полонених у Катині та інші чорні діла кремлівських кримінал-соціялістів. Заява про українські вибори не є винятком у цьому параді дезинформацій.

А як розуміти заяву европейського парламентаря від Польщі Павла Коваля – голови міжпарламентського комітету Україна-ЕС – про те, що вибори 31 жовтня, пройшли “в холодній атмосфері, із загальною позитивною оцінкою спостерігачів”?

Інформація чи дезинформація? Один той факт, що ця оцінка збігається з оцінкою спостерігачів від Росії свідчить, що пан парламентар Ради Европи дезинформує Европу.

Як такі дії треба розглядати за европейськигми стандартами?
Як норму поведінки, як невинний прогріх, чи як злочин?
Гайда думати!

Кримінальна мафія, доп’явшися влади в Україні, з перших своїх кроків почала наступ на демократичні европейські цінності, які запанували в Україні після Помаранчової революції. Президент Янукович призначив на ключові державні посади відвертих антидемократів, а сам вдає із себе демократа, хоче, щоб демократтичний, вільний світ мав його за демократа, з тим, щоб будучи диктатором, мати голос у демократичному світі, бути учасником процесу демократизації світу, так як цього частково досягли керівники Росії. Тобто, переродити демократичні цінності на свій кримінальний копил, як це робить Кремль, інфільтруючи демократичні інституції світу і нав’язуючи світові свої кримінальні цінності, вносячи свої кримінальні стандарти у міждержавні стосунки, привчаючи світ до недемократичних, канібальськх методів поведінки.

Коли Януковичу вказують на недемократичні дії, він вдає, що він про це не знає, і що він буде розвивати демократію, а насправді це він дає своїм підлеглим вказівки душити демократію, бо якби він хотів і справді розвивати демократію, то мав би поусувати з ключових посад антидемокрастів. Але він цього не робить. А легковірні політики Заходу дають Януковичу змогу водити себе за ніс.

Янукович удає, що він хоче виправити виборче законодавство і запрошує західніх спеців йому помогти. Це все для замилювання очей. Він може змінити про людське око законодавство, але вибори 2012 року відбудуться точнісінько, як і цього року, і п’ята колона матиме 70% голосів. А Янукович буде забивати баки легковірам, котрі замість теревенити з мафіозо, мали б за норму відносин із пройдисвітом узяти стосунки ЕС із президентом Білорусії.

Европейська демократія – безперечне досягнення людської цивілізції. Люди мають людські права, люди мають свободи. Люди можуть вільно розвивати свої здібності без жодного диктату. Це запорука цивілізації та прогресу.

Це досягнення людської цивілізації не до душі людям з кримінальними нахилами: убивцям, злодіям, грабіжникам, ґвалтівникам, пройдисвітам, бо демократичні стандарти ставлять їх поза законом. Тому злочинці об’єднуються в мафії, які ведуть боротьбу з демократіями. Одна така мафія доп’ялася влади в Україні. Друга така мафія в Росії. Цим мафіям треба, бувши мафіями, виставляти себе перед світом демократами. Це мафіям треба для боротьби з демократіями.

Думаєте, що задушивши демократію в Україні, вони на цьому обмежаться?

О, ні! Вони не обмежаться. Ідея світового панування не вийшла з їхніх голів. Згадаймо історію. Коли російські війська були змушені покинути Прибалтику, вони писали на машинах, на яких виїжджали: “Ми повернемось!”. Ця ідея керує окупантами. Але їм на заваді стає НАТО, стає ЕС. Отже треба лізти в НАТО, в ЕС і зсередини розкладати ці організації. Для того, щоб мати успіх у цій афері, треба, щоб їх – диктаторів, антидемократів світ сприймав як демократів. Для цього треба замилювати світові очі. І замилюють. І мало того, що замилюють самі. Шукають своїх підбрехачів серед вільного світу, щоб помагали їм дезинформувати, тобто обманювати, світ.

То як назвати дії тих нібито демократів, які зображають злочинців, як чесних людей?

Як назвати того, хто приведе до хати злодія, і відрекомендує його як чесну людину?

Хазаї приймуть злодія, а він їх обікраде.

Чи ж той, хто привів злодія не є спільником злодія? Не є і собі злочинцем?

Так само той, хто сприяє антидемократам виглядати, як демократи, є спільником антидемократів і злочинців. Він заводить до европейського дому злочинця і рекомендує його, як чесну особу.

Оце Ви й робите, пане Коваль! Ви допомагаєте злочинцям узурпувати владу в Україні, і то не на день, а на довгі роки.

Чому і пощо?

Ви наслідуєте тих убивць, які помордувавши Ваших земляків, кажуть, що то не вони, а німці. Чи була така дезинформація злочином? Як на мене та, очевидно, й на Вас – була.

А коли була тоді щодо Ваших земляків, то є й тепер щодо моїх земляків.

Злочин є злочин.

C.Караванський


Інші статті С. Караванського на Майдані: http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Святослав_Караванський


Обговорити цю статтю у форумі

додано: 16-11-2010 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1289893295.html // Версія до друку // // //

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua