Підкуп Сюзани Станік

25-04-2007 21:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177527308.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановний Майдан,

Моє повідомлення - це не новина, а радше інформація для роздумів. Справа в тому, що передача хабарів Сюзані Станік почалася восени 2006 року. Звичайно, півроку тому Янукович і його "коаліція" не могли передбачити появу Указу Президента про розпуск парламенту і готуватися до нього. Але до чогось же вони готувалися? Іншими словами це означає, що Сюзану Станік було обрано зовсім для іншої місії, тобто вона повинна була "освятити" зовсім інше рішення конституційного суду. Яке?
У мене є лише здогадка, що це могло бути рішення про обрання Президента парламентом, прийняте більшістю в 300 голосів, яку "коаліція" збиралася мати вже до кінця квітня. КС мав затвердити, "освятити" це рішення і відразу по тому нові вибори Президента, але вже парламентом. Президентом стає Янукович, прем'єром який-небудь Клюєв - повний реванш. Сто відсотків відіграш за ганебну поразку януковичів 2004 року.
Можливо, якби цю здогадку взялися перевірити кореспонденти та дописувачі Майдану можна було б її підтвердити або спростувати. Як мені видається існування (чи навпаки відсутність) таких планів у "коаліції" має неабияке суспільне значення.
У всякому випадку одне можно сказати напевне - якесь рішення "коаліція" готувала з осені 2006 року. Причому таке, що збурило б суспільство і для підтвердження легітимності якого мав знадобитися Конституційний суд. Яке?

Дякую.

25-04-2007 21:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1177527308.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua