першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Нардеп Єремєєв не пам’ятає, кому передав свої акції

28-02-2006 20:21 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1141150916.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ігор Єремєєв не братиме участі у зборах акціонерів НПК „Галичина”, бо не є його акціонером. Про це він повідомив „Гал-info”. При цьому виявилося, що Ігор Єремєєв взагалі не знає, що сьогодні відбуваються збори акціонерів на підприємстві і вперше почув про це від журналіста „Гал-info”.

„Аукціон сьогодні? Знаєте, я про це навіть не чув. І взагалі, я вже не є акціонером, я передав свої акції”, — зазначив Ігор Єремєєв. При цьому він не зміг згадати, кому передав свої акції. Після довгих роздумів Ігор Єремєєв таки додав, що акції „здається, передав своєму братові Євгену Мироновичу Єремєєву”, але чи передані вони особисто брату, чи його фірмі, він пригадати таки не зміг.

Однак, як справжній патріот НПК „Галичина”, незважаючи на свою „непричетність” до підприємства, Ігор Єремєєв висловив щирі сподівання, що збори акціонерів сьогодні таки відбудуться. При цьому він додав, що підприємство стоїть на шляху реконструкції і було б дуже добре, якби відбулася переформація правління у бік його посилення професіоналами.

Народний депутат Ігор Єремєєв хоч і запевняє, що тепер не має ніякого стосунку до НПК „Галичина”, прокоментував заяви голови Львівської облради Михайла Сендака щодо можливої зміни власників НПК під час зборів акціонерів підприємства, які мають відбутися сьогодні. Про це він розповів у коментарі „Гал-info”.

„Дивно, як Сендак взагалі може коментувати такі речі. Цікаво, звідки він бере таку інформацію? Він взагалі не орієнтується у цих питання. Це абсолютно безглуздо”, — зазначив Ігор Єремєєв.

Нагадаємо, що 26 лютого голова Львівської обласної ради Михайло Сендак на громадських слуханнях у Трускавці заявив, що 28 лютого під час зборів акціонерів зміниться власник НПК „Галичина”.

„Гал-info”

28-02-2006 20:21 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1141150916.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua