першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Килим для дитячого приймальника-розподільника

15-06-2006 13:25 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1150367138.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

1 червня 2006 проводилась вже вдруге акція збору коштів для дитячого приймальника- розподільника. І, як минулого року, акція відбулась з великою увагою з боку громадськості.

Ініціаторами акції виступили ХДСМ і до них приєдналося Об’єднання Студентів-Правників (ОСП). Близько півтисячі львів’ян не залишились байдужими до долі дітей і пожертвували в сумі близько 500 гривень, на які придбали килим для кімнати дозвілля приймальника. Під час акції всіх приємно вразили туристи зі Швейцарії, які підтримали ідею акції та пожертвували 100 гривень для наших дітей. «Нам приємно було дізнатись про діяльність ХДС і ХДСМ в Україні, а також тим, що львів’яни не байдужі до такихініціатив. Ми про Україну розповімо багато позитивного як повернемось до себе на батьківщину»- сказали туристи.

Як зазначив голова ЛОО ХДСМ О. Ружицький, акція пройшла успішно і ми задоволені тим , що навіть в дощову погоду зібрали близько 500 гривень на потреби дітей. На зібрані кошти молоді християнські демократи під час вихідних зробили дітям подарунок. Діти жартували: «Минулого року ХДСМ подарував нам телевізор, а цього року килимове покриття, на якому ми можемо спостерігати за виступом збірної України на мундіалі».

Після підбиття підсумків було прийнято рішення продовжувати подібні акції в майбутньому.

Прес-служба ХДСМ

15-06-2006 13:25 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1150367138.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua