Станиця Луцьк передала римо-католикам Вифлеємський вогонь

25-12-2006 08:59 Волинь // Культура // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1167029980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

24 грудня 2006 р. о 12:00 у Кафедральному костелі святих Петра і Павла відбулась передача Вифлеємського Вогню Миру римо-католицькій громаді Луцька. Священне Сяйво з рук пластунів змогли отримати усі прихожани храму. Увійшовши до костелу, скаути утворили символічний коридор, вздовж якого передавався Вогонь. Честь нести Вогонь отримали Наталя Хом’як і Вадим Петрук, котрі передали його священикові.

Ця чудова скаутська традиція – поширювати священне Сяйво кожного року, перед Різдвом Христовим – була започаткована в 1986 році австрійським радіо і телебаченням в Лінцу, як благодійна акція на користь людей, які потребують допомоги та підтримки, а зокрема недієздатних дітей.
Щороку Вогонь, запалений у храмі Різдва Христового у Вифлеємі, за посередництвом скаутів розповсюджується по всій Європі – спочатку він прямує літаком до Австрії, звідти представники скаутських організацій різних держав беруть Вогонь у Кафедральному Віденському соборі – і естафета передається до сусідніх країн. Вогонь передають з рук у руки, він долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто потребує і чекає на світло і тепло милосердя, спокою і надії.
Як і кожного року словацькі скаути передають Вифлеємський Вогонь Миру харцерам зі Спілки Харцерства Польського, від яких Сяйво потрапляє до представників Пласту – Національної Скаутської Організації України. Протягом двох тижнів вони приносять Вогонь до церков різних конфесій, сиротинців та притулків.

3 січня 2007 р. о 12:00 на Театральному майдані Луцька відбудеться передача Вифлеємського Вогню Миру православній та греко-католицькій громаді міста, після чого пластуни поширюватимуть Священне Сяйво по храмах, притулках, державних установах міста та області.

Пласт
Національна Скаутська Організація України
Станиця Луцьк

25-12-2006 08:59 Волинь // Культура // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1167029980.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua