першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Громадські організації Тернопілля обговорюють державну програму

15-01-2007 11:06 Тернопільщина // Громадська Дія // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1168852008.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

11 січня у рамках програми “Участь жінок в громадсько-політичному житті” відбулося 2 заходи, які провів Тернопільський міський чоловічий адаптаційний центр за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. В обласній телерадіокомпанії організатори провели ток-шоу під час якого обговорили Закон України “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків” (прийнятий 8 вересня 2005 року) та “Державну програму з утвердження ґендерної рівності в українському суспільстві на 2007–2010 роки”. Згодом в приміщенні чоловічого адаптаційного центру відбулася прес-конференція.
У заходах взяли участь жінки-депутати, лідери місцевих громадських організацій, журналісти, начальники обласних управлінь туризму та у справах сім’ї і молоді Тернопільської облдержадміністрацій.
Про діяльність жінок-депутатів, які беруть участь у програмі “Участь жінок в громадсько-політичному житті” розповіла депутат Тернопільської міської ради, постійна учасниця семінарів Ірина Бурда.
Цікавими щодо гендерного аналізу і як потрібно захищати свої права були виступи жінок лідерів громадських організацій “Громадська альтернатива” Ольги Александрової та Оксани Мулик, котрі розповіли про роль своєї організації у захисті прав жінок-підприємців та Благодійного фонду “Захист” Галини Кузьмович, яка поділилася досвідом роботи з неповноправними та малозахищеними.
Оглядач газети “Четверта влада” Валентина Полева, висловила своє бачення програми з утвердження гендерної рівності та розповіла про внесок журналістів щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
Начальник відділу управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрацій Марія Булковська, розповіла про співпрацю з громадськими організаціями, які працюють в напрямку забезпечення гендерної рівності.
В ході обговорення виокремилася лінія щодо гендеру в туризмі. Як відмітив начальник управління розвитку туризму Тернопільської облдержадміністрацій Михайло Лисевич, нині жінки в туризмі становлять 70%, більшість керівників туристичних організацій краю є жінками. Також про стратегічний план розвитку туризму в Тернопільській області та гендерні напрацювання в даній галузі розповіли координатор коаліції “Слухай своє!” Олександр Домбровський та директор туристичної фірми “Мандри світ” Іванна Романська .
На завершення прес-конференції керівник програми “Участь жінок в громадсько-політичному житті”, голова міського чоловічого адаптаційного центру Володимир Ханас, розповів про подальші плани участі громадськості в реалізації “Державної програми з утвердження ґендерної рівності в українському суспільстві на 2007–2010 роки” та про продовження навчальних семінарів для жінок-депутатів в Тернопільській області.

15-01-2007 11:06 Тернопільщина // Громадська Дія // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1168852008.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua