першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Сільська валюта – спирт

21-01-2008 18:56 // Суспільство // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1200934619.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сільська валюта – спирт
Депутат Львівської Обласної Ради від Конгресу Українських Націоналістів, член Головного Проводу партії Роман Дідусь на засіданні президії Львівської Обласної Ради 18 січня висунув пропозиції для роздумів на наступне пленарне засідання Ради.
«Самогоноварінням» назвав п. Дідусь тенденцію реалізації спирту-денатурату у селах Львівщини. За словами Романа Дідуся, саме в сільських місцевосцях явна катасрофічна ситуація з алкоголізмом.
«Люди навіть не маючи повноцінних засобів для життя, зараз користуються особливою для себе валютою - спиртом», - зазначає п. Дідусь.
Та закритим залишається питання: «Хто стоїть за незаконим розповсюдження спирту?».
Депутат запропонував представникам фракцій вивчити це питання та розробити стратегію порятунку села, де основою такої «живої» програми мають бути зауваження самих мешканців сіл, адже кому, як не їм краще знати про сільські «ерозії».
Звертаючись до колег, Роман Дідусь закцентував свою увагу на те, що у разі відхилення таких питань роботою Львівської Обласної Ради, нам слід очікувати масштабної деградації сіл.

Прес-служба ЛОО КУН


Обговорити цю новину у форумі

21-01-2008 18:56 // Суспільство // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1200934619.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua