Літо 2008. ВОБФ «Переображення» провело 9 таборів

30-07-2008 14:35 Волинь // Суспільство // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1217417744.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За літні місяці 2008 року ВОБФ «Переображення» спільно з волинськими євангельськими церквами «Фіміам», «Перлина», «Дім Євангелія» (м. Луцьк), «Благодать» (м. Володимир-Волинський) та «Еммануїл» (м. Турійськ) провело 9 таборів для різних категорій: підлітків (з вивченням англійської мови), чоловіків, неповносправних дітей, неповносправних дорослих, молоді, сімейних пар та дітей.

Таборування відбувалися у таборі «Берізка» (с.Озеро Ківерцівського р-ну), на березі оз. Бережисте та оз. Пісочне (с.Сушибаба та с.Пересіка Турійського р-ну). За час проведення таборів майже 800 людей мали змогу бути учасниками програм у таборах.

Упродовж таборувань учасники мали нагоду проживати у стаціонарних будинках чи теплих наметах, харчуватися 4 рази протягом дня, робити ранкову зарядку, бути учасниками ранкових та вечірніх програм, слухати лекції на актуальні теми, виготовляти сувеніри власними руками на заняттях «Крафт», грати у спортивні загально табірні ігри та естафети, купатися в озері, кататися на конях, гуляти на свіжому повітрі, пробувати свої сили на гуртках творчості та розмірковувати на біблійні теми у дискусійних групах.

Як повідомив Миронюк Павло, голова ВОБФ «Переображення», подібні таборування допомагають учасникам знаходити нових друзів, гарно відпочивати, більше дізнаватися про Бога та розмірковувати про духовність. Ці табори є альтернативою для всіх учасників і показують важливість правильного вибору в житті та потребу берегти себе від згубних звичок, які руйнують життя.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Самрук Олександр
http://fond.lutsk.ua/
(0332) 76-72-34


Обговорити цю новину у форумі

4.jpg
7.jpg

30-07-2008 14:35 Волинь // Суспільство // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1217417744.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua