"Переображення" за літо провело 6 наметових духовно-соціальни

24-08-2008 21:54 Волинь // Суспільство // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1219604082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Упродовж липня-серпня у Луцьку та містах області працівники та волонтери ВОБФ «Переображення» у співпраці з євангельськими церквами у м. Луцьк, Володимир-Волинський, Турійськ, Камінь-Каширський та Любешів, за сприяння місії «Християнське наметове служіння в Україні», провели 6 тижневих духовно-просвітницьких програм у наметі під назвою «Варто жити».

У великому наметі місткістю 350 посадочних місць впродовж тижня у вищезгаданих населених пунктах проводилися програми, на яких обговорювалися актуальні теми для дітей, молоді, молодих сімей та старших, а також звершувалася соціальна робота з незрячими, дітьми-інвалідами, дітьми вулиці та незахищеними категоріями населення.

На зустрічах обговорювали теми самотності, побудови гармонійних сімейних стосунків, як уникнути різного виду залежностей, азартних ігор тощо з метою попередження і профілактики негативних явищ у суспільстві – алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління та ін.

Як повідомив Миронюк Павло, голова ВОБФ «Переображення», через такі програми наші земляки мали змогу більше почути про Бога, Біблію та духовні питання, а також більше подумати про важливість правильного вибору в житті, та потребу берегти себе від згубних звичок, що руйнують життя.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
http://fond.lutsk.ua
+38(050)969-21-14


Обговорити цю новину у форумі

1.jpg
4.jpg

24-08-2008 21:54 Волинь // Суспільство // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1219604082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua