першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У ТЕРНОПОЛІ СТВОРИЛИ КОАЛІЦІЮ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

15-09-2008 11:41 // // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1221468097.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

12–13 вересня в рамках проекту “Гідна Україна” у місті Тернопіль відбулася установча зустріч Коаліції громадських організацій з моніторингу використання державних субвенцій на місцевому рівні.
В установчій зустрічі взяли участь лідери громадських організацій з різних областей України. Протягом двох днів учасники установчої зустрічі розробили та затвердили інструментарій для проведення моніторингу використання державних субвенцій на місцевому рівні, прийняли концепцію інтерактивної платформи для комунікацій учасників коаліції, а основне створили коаліцію громадських організацій з моніторингу використання державних субвенцій на місцевому рівні.
Про майбутню ефективну роботу коаліції свідчить той факт, що при створенні коаліції були присутні голови постійних комісій з питань бюджету Харківської та Тернопільської обласних рад – Любов Чуб і Михайло Шкільний, заступник директора проекту “Гідна Україна” Любов Паливода, експерт коаліції директор Інституту бюджету та економічних досліджень Ірина Щербина.
На думку координатора коаліції Володимира Ханаса: “Коаліція має непогану перспективу, оскільки до її складу увійшли досить потужні громадські організації з різних областей України, тож обмін досвідом та спільна діяльність стане одним із ефективних механізмів моніторингу використання держаних субвенцій”.
Даний проект реалізується у рамках Всеукраїнського проекту “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні” – “Гідна Україна” реалізація якого стала можливою завдяки підтримці американських громадян, що надана через Аґенство США з Міжнародного розвитку (USAID) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) та має на меті підтримку незалежного громадського моніторингу й представництво та захист громадських інтересів в пріоритетних сферах боротьби з корупцією, що були визначені Урядом України у програмі співробітництва із Корпорацією “Виклики тисячоліття” (MCC).

15-09-2008 11:41 // // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1221468097.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua