першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Рух не знищити!

18-11-2008 16:55 Тернопільщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1227020146.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

РУХ НЕ ЗНИЩИТИ!

Саме знищення Народного Руху України в ідеологічному плані мали на меті «лідери» цієї багатотисячної народної партії – Борис Тарасюк, Вячеслав Коваль і Олександр Чорноволенко, які замість запланованого XVIII позачергового З»їзду НРУ продемонстрували українському народові принизливе видовище, яке, насправді, зганьбило лише їх, але, аж ніяк – не партію Чорновола.

У підступних планах цих осіб було не просто формальне прийняття З’їздом рішень про блокування та співпрацю з БЮТ на можливих позачергових виборах до Верховної Ради України, переобрання «себе» на повторний термін ( порушуючи статутні вимоги , бо звітно-виборні збори мали би відбутися в травні наступного року).

У підтексті цих зловісних намірів йшлося про більш важливе і небезпечне: знищити національну ідеологію Руху , підрізати духовне коріння зв’язків з історією України, віковічне устремління нашого народу до волі і незалежності.

Саме ці постулати партії, духовні заповіти В’ячеслава Чорновола відстоюють рухівці Тернопільщини і Львівщини, Івано – Франківщини, Полтавщини. Тому об’єктом невдоволення і помсти за патріотичну позицію керівництво Народного Руху України обрало лідерів цих організацій поставивши перед собою далекоглядну ціль – виключити їх із партії. А, значить, позбутися тих, хто перешкоджає їм втілювати в життя вузькі, меркальтильні інтереси, використати Рух для влаштування комфортного життя собі і своєму оточенню.

Ненормальним видалося делегатам Тернопільщини те, що З’їзд відбуватеметься у закритому режимі – без гостей, запрошених та представників ЗМІ, хоч, за проектом порядку денного, у ньому планувалося розглядати питання про політичну та економічну ситуацію в Україні і завдання НРУ на сучасному етапі, а відтак – повинно було привернути увагу широкої громадкості.

Зрештою змирилися потенційні делегати Всеукраїнських Зборів і з тим, що лише в останні хвилини їх повідомили про зміну місця проведення зібрання та із запізненням на 3 години провели ретельний обшук їхніх пожитків перед тим, як запросити до зали. А от на грубе порушення в роботі мандатної комісії, яке відбулося в перші хвилини з’їзду; – відреагували блокуванням трибуни та президії.

Лише після того, як керівництво Руху під час роботи З»їзду зібрало екстренне засідання Центрального Проводу поза межами залу – відбулося справжнє, демократичне обговорення делегатами усіх наболілих для Руху та України питань. Єдність думок та ідей делегатів від Заходу , Центру та Сходу, Півдня і Півночі. підтверджували рясні одностайні оплески залу. З президії до делегатів посміхався одинокий портрет Вячеслава Чорновола – бо бачив, що кожного присутнього у залі болить доля Його Руху, Його Держави. Це було величезне єднання духу , освячене Богом та Україною.

Коли ж після кількагодинної перерви – повернулися знову до роботи З’їзду, то для виступу з першого питання порядку денного до слова уже не запросили нікого із делегатів . На тому й розійшлися, прийнявши догідливі рішення, які за даними нашого паралельного підрахунку голосів були cфальсифікованими лічильною комісією.

Попереду - другий етап Всеукраїнських Зборів. Які сюрпризи він нам принесе і чи буде відкритим, - можна тільки здогадуватися. Та висновок оптимістичний: Руху потрібні зміни. І вони будуть. В партії є люди, які здатні очолити та об’єднати НРУ , спрямувати його зуссилля на службу Україні.Прес-служба ТКО НРУ , Тернопіль
Обговорити цю новину у форумі

18-11-2008 16:55 Тернопільщина // Політика // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1227020146.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua