першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ще одна перемога міліції в боротьбі з хабарництвом на Львівщині

10-02-2009 18:18 Львівщина // Кримінал // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1234282724.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Працівниками УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області викрито у хабарництві лікаря - терапевта Великомостівської міської лікарні Сокальського району Львівської області Євчуна Григорія Петровича (являється депутатом Сокальської районної ради Львівської обл.)

На Львівщині працівниками Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області викрито у хабарництві лікаря - терапевта однієї з міських лікарень, який водночас є депутатом Сокальської районної ради Львівської області. Зловмисникові аргументовано інкримінується неодноразове вимагання та отримання хабарів за видачу листків непрацездатності місцевим мешканцям.

Зокрема, співробітники Держслужби боротьби з економічною злочинністю встановили, що за відкриття та видачу листка тимчасової непрацездатності працівникові Державного підприємства “Львіввугілля”, правопорушник вимагав 800 гривень хабара. Хапуга був затриманий “на-гарячому” в приміщенні службового кабінету міської лікарні під час отримання від цього ж громадянина другої частини хабара в сумі 500 грн.

Втім, як з’ясували співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю, це був далеко не поодинокий випадок вимагання й отримання «горе–ескулапом» хабарів. На сьогодні уже задокументовано вимагання та отримання понад 30 фактів хабарництва на загальну суму 11,2 тис. грн. за видачу мешканцям Сокальського району листків непрацездатності, а також довідок про перебування на стаціонарному лікуванні у даній медичній установі, з розрахунку 20 грн. за один день перебування на лікарняному.

У подальшому, загальна кількість перебування працівників на лікарняному враховувалась під час визначення професійних захворювань у процесі звільненні на пенсію, а також оформленні профпошкоджень та інвалідностей.

За даним фактом прокуратурою Львівської області стосовно депутата районного рівня порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України. На даний час працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю проводять оперативно-розшукові та слідчі заходи, направлені на встановлення інших фактів скоєння ним злочинів.


Андрій Лис, Департамент Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС УкраїниОбговорити цю новину у форумі

10-02-2009 18:18 Львівщина // Кримінал // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1234282724.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua