першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Шляхами УПА

30-03-2009 08:08 Львівщина // Суспільство // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1238389733.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЛЬВІВ, 29 березня. (Нінель Кисілевська - УКРІНФОРМ). Випробувати себе на стежинах, прокладеними в часи Другої світової війни повстанськими загонами УПА, вирішили молоді львів`яни. Сьогодні в області завершується дводенна екстремальна мандрівка-вишкіл, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Її учасники відтворили маршрут повстанської радіостанції "Вільна Україна", голос якої лунав у 1942-44 роках далеко за межами України. Крім того, юні ентузіасти відвідали місця, де відбувався з'їзд Української Головної Визвольної Ради, квартирував знаменитий курінь УПА "Бойки", тривали запеклі бої Січових Стрільців у 1914-1915 роках.

Мадрівку, яка вже набула статусу щорічної, громадська організація "Молодіжне Об'єднання "ГРАНІТ" організувала не тільки для історичного екскурсу, але й з навчально-тренувальною метою. У програмі - лекції та практикуми з виживання в складних природних умовах, освоєння туристичної техніки, мистецтва маскування, уміння самотужки забезпечити себе їжею та ночівлею. Мандрівники пересувалися пересіченою місцевістю, бездоріжжям та в нічний час, здійснювали тривалі переходи, форсували річки, ночували без наметів. На певних етапах подорожі умови наближались до тих, в яких жили у воєнні роки бійці УПА.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=794723

sean

Обговорити цю новину у форумі

30-03-2009 08:08 Львівщина // Суспільство // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1238389733.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua