першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чи притягнуть до відповідальності за заборону української мови?

19-02-2010 15:36 Львівщина // Право // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1266586588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Народний депутат від групи „За Україну!” Андрій Парубій вимагає порушити кримінальну справу проти керівника підприємства „Будмайстер”, керівника фракції БЮТ в Павлоградській міській раді Ігоря Слюнкова, який звільнив 18 співробітників за використання української мови. Про це він заявив Офіційному сайту „За Україну!”.

„Керівник підприємства видав постанову, якою фактично заборонялося працівникам підприємства використовувати українську мову , - повідомив депутат, - В листі до одного з працівників керівник підприємства Ігор Слюнков зазначає, що за використання української мови на робочому місці він буде стягувати штраф в розмірі 1000 грн.” Парубій повідомив, що згодом керівництво „Будмайстру” таки звільнило 18 працівників за використання української мови.

„Я звернувся до Генпрокуратури з цього приводу, бо подібні постанови грубо порушують Конституцію України, Закон України „Про мови” і за такі дії керівництво підприємства має понести кримінальну відповідальність”, - заявив член депутатської групи „За Україну!”.

„Зважаючи на те, що Ігор Слюнков є керівником фракції БЮТ в Павлоградській міській раді, я закликаю цю політичну силу провести внутрішнє розслідування інциденту і захистити українців від таких „активістів”, - наполягає Парубій, - Ми вже пройшли етапи Емського указу, Валуєвського циркуляру. А сьогодні ми бачимо рецидиви подібних речей і це говорить про те, що члени БЮТ вже починають виконувати програмні завдання Януковича про введення російської мови як другої державної”.


Обговорити цю новину у форумі

19-02-2010 15:36 Львівщина // Право // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1266586588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua