першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Держкомнацрелігій ухвалив звіт про релігійну ситуацію в Україні

25-03-2010 10:30 Львівщина // Влада // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1269505828.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – Колегія Державного комітету України у справах національностей і релігій 24 березня затвердила «Інформаційний звіт за 2009 рік про стан і тенденції розвитку релігійної ситуації та державно-церковних відносин в Україні», про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

Даний документ незабаром буде доступний для ознайомлення на офіційному сайті Комітету.

Зазначений інформаційний звіт аналізує основні тенденції, динаміку змін та перспективи розвитку релігійної мережі України, кадрове та матеріальне забезпечення Церков і релігійних організацій. В звіті також приділено увагу міжнародній та соціально-гуманітарній діяльності релігійних організацій, аналізується стан дотримання чинного законодавства про свободу совісті та релігійні організації, реалізація державної політики в сфері свободи совісті та віросповідання.

Крім цього, члени колегії Держкомнацрелігій розглянули релігійну ситуацію у Львівській області та заслухали з цього приводу Романа Кураша, начальника Відділу у справах релігій і національностей Львівської облдержадміністрації. За його словами, Львівщина має найвищий показник почергового використання храмів та інших культових будівель представниками різних Церков, що свідчить про позитивний приклад міжконфесійного порозуміння та толерантності у регіоні.

Учасники засідання також звернули на проблему збереження храмів Львівщини, які є пам’ятками культури. Задля поліпшення ситуації колегія Держкомнацрелігій вирішила вжити низку заходів профілактичного характеру.

Нагадаємо, що раніше Держкомнацрелігій затвердив та оприлюднив щорічні статистичні дані про розвиток релігійної мережі в Україні та про забезпеченість Церков культовими спорудами станом на 1 січня 2010 року.

Джерело: http://www.irs.in.ua

Обговорити цю новину у форумі

derjkom1.jpg

25-03-2010 10:30 Львівщина // Влада // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1269505828.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua