першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Акція «Геть Табачника» у Кам’янці-Подільському

20-04-2010 21:10 Хмельниччина // Громадська Дія // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1271787024.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Акція «Геть Табачника» у Кам’янці-Подільському

20 квітня Кам’янець-Подільська «Студентська Свобода» провела чергові заходи в рамках безстрокової акції «Геть Табачника».
Захід розпочався під стінами будинку Кам’янець-Подільської міської ради, де «свободівці» висловили свій категоричний протест проти перебування на посаді міністра освіти і науки України українофоба Дмитра Табачника та передали депутатам міської ради заяву Кам’янець-Подільської міської організації ВО «Свобода» з вимогою прийняти звернення до центральних органів влади про його негайну відставку.
Після мітингу колона з державними та «свободівськими» прапорами, з плакатами «Геть Табачника», «Побачиш Табачника, дай йому підсрачника» пройшла центральними вулицями міста.
Акція завершилася біля центрального корпусу Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка, де на усіх учасників заходу чекав справжній сюрприз – до акції долучилося опудало Табачника, яке символізувало чинних високопосадовців-українофобів.
Кожен бажаючий міг висловити своє ставлення до нової «старої» влади і дати підсрачника опудалу Табачника. Бажаючих висловити свій протест в такий спосіб виявилось чимало. Після заходу опудало відправилося на смітник.
«Усі українофоби повинні опинитися на смітнику історії, - наголосив координатор Кам’янець-Подільської «Студентської Свободи» Володимир Шкрум, - Сьогодні студенти Кам’янця-Подільського висловили свій протест проти перебування на важливій державній посаді українофоба Табачника. Цей захід став черговим кроком в рамках безстрокової акції «Геть Табачника!» Ми будемо і надалі вимагати відставки міністра-українофоба, допоки влада не відредагує на наші вимоги».


Обговорити цю новину у форумі

Акція Геть Табачника у Камянці-Подільському.jpg

20-04-2010 21:10 Хмельниччина // Громадська Дія // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1271787024.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua