МАЙДАН-ЗАХІД

До “тризубівців” у Запоріжжі не допускають адвокатів

Поділитися:

На сьогоднішній день по Україні заарештовано семеро представників ВО “Тризуб” ім. С.Бандери: в Івано-Франківську під арештом перебувають Андрій Стемпіцький та Степан Бичек, у Запоріжжі – Роман Хмара, Пилип Таран, Василь Лабайчук, Євген Андрющенко, у Кіровограді – Максим Кушнір.

До “тризубівців” Хмари та Лабайчука, які перебувають у районних відділеннях Запоріжжя, до сих пір не допускають адвокатів, які би могли надати хлопцям юридичну допомогу. На запорізьких адвокатів чиниться тиск з боку так званих “правоохоронних органів”, аби захисники не брали на себе ведення справи “Тризубу”.

Також заарештованим “тризубівцям” у Запоріжжі майже не передають продукти. Відомо, що хлопці перебувають у важких умовах ув’язнення: голодні та в чужому легкому одязі, який їм надала міліція. Їхні речі, одяг конфісковані повністю.

Прес-служба ВО “Жіноча Січ”


http://maidan.org.ua/lviv/news/1295294185.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською