МАЙДАН-ЗАХІД

«Свобода» пообіцяла львів’янам звільнити УКУ від орендної плати за землю

Поділитися:

5 березня у Галицькому районі Львова представники ВО «Свобода» провели громадське обговорення порядку денного сесії Львівської міськради, яка відбудеться 10 березня. У засіданні, окрім голови фракції «Свобода» у міськраді Руслана Кошулинського, участь взяли заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, депутат Львівської обласної ради Ірина Фаріон, депутати Львівської міської ради Іван Гринда, Юрій Михальчишин та інші. Крім цього, у залі були присутні представники Українського Католицького Університету.

Серед питань, які було розглянуто, зокрема, питання про звільнення в 2011 році УКУ від сплати орендної плати за землю.

Руслан Кошулинський зачитав звернення ректора УКУ отця Бориса Гудзяка, у якому зазначено, зокрема, що університет просить звільнити його від плати за оренду землі на суму у 759 тис. грн. Йдеться про земельну ділянку на вул. Стрийській, 29, де УКУ будує студентське містечко.

«Свободівець» нагадав, що його найстарша донька навчається на четвертому курсі Українського Католицького Університету, а він разом з колегами побував там, щоб ознайомитись з роботою університету.

«Ми можемо засвідчити якість навчання і роботи в соціальному плані», - сказав він і попросив у присутніх озвучити зауваження.

Зауважень до такого проекту ухвали у львів’ян не виявилось, натомість були запитання. Зокрема, щодо того, чи інші вищі навчальні заклади Львова звільнені від орендної плати за землю? «Так, звільнені», – відповів депутат.

На запитання, чому так довго відбувається погодження цього питання, він сказав: «Ніхто не тягнув, допоки ми не започаткували обговорення цього питання». Він зазначив, що внесення цього питання на сесії міськради з голосу могло потягнути за собою протест прокурора, натомість «свободівці» вирішили отримати з цього приводу позицію громади.

На запитання про те, чи голосувала міськрада за те, що УКУ повинен платити,, Кошулинський сказав: «10 березня ми будемо ухвалювати рішення про звільнення УКУ від сплати орендної плати за землю».

Водночас Кошулинський зачитав ряд звернень від громадських організацій інвалідів, багатодітних сімей тощо, які просять сприяння «Свободи» при вступі їхніх дітей до вишів.

«Враховуючи те, що УКУ так багато робить для молоді та неповносправних, враховуючи ті політичні переслідування, які сьогодні йдуть на українську Церкву, ми повинні мати в собі силу зрозуміти, що кошти, які ми надамо як пільгу, нам вернуться у інший спосіб, у спосіб духовної сили, яка дається з навчанням. Я впевнений, що ми знайдемо розуміння і в наступному навчальному році намагатимемося спільно допомагати багатодітним, малозабезпеченим, якщо такі діти матимуть можливість якісно скласти іспити, ми будемо просити таких дітей брати на навчання в УКУ», – сказав він і обіцяв позитивне голосування за цим питанням 10 березня.

zaxid.net
http://maidan.org.ua/lviv/news/1299350601.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською