МАЙДАН-ЗАХІД

Відкрита лекція літературознавця, д-ра Університету Бар-Ілан (Ізраїль) Велвла Черніна

12 квітня 2011 р. у конференц-залі УКУ (вул. Іларіона Свєнціцького, 17; 4-й поверх) відбудеться відкрита лекція поета, перекладача та літературознавця, д-ра Університету Бар-Ілан (Ізраїль) Велвла Черніна (початок о 16:15).

А з 4 до 12 квітня Вевл Чернін в УКУ читатиме курс лекцій «Місце України у формуванні сучасної єврейської літератури».

Довідка:

Д-р Велвл Чернін — викладач їдишської літератури в Университеті ім. Бен-Гуріона, Университеті Бар-Ілан та МДУ, автор п’яти поетичних збірок мовою їдиш і однієї івритом. Його численні твори видавалися в перекладі на українську, російську, англійську, французьку та німецьку мови. Лауреат літературної премії ім. Гофштейна. Укладач і співредактор «Антології єврейскої поезії. Українські переклади з їдишу».

Прес-служба УКУ
Поділитися:
http://maidan.org.ua/lviv/news/1302541959.html

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

REDTRAM

Завантаження ...

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2012
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації - переклад ліцензії українською